12 medali pływaków Wodnika

Anna Terlecka, Norbert Zacharzyński i Paweł Korzeniowski z Wodnika Krasnystaw zdobyli 12 medali podczas mistrzostw województwa lubelskiego w pływaniu, jakie odbyły się w Lublinie.

W zawodach prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w roku 2004 i starsi (12 lat i starsi), posiadający licencję Polskiego Związku Pływackiego. Organizatorami mistrzostw byli: Lubelski Okręgowy Związek Pływacki, MOSiR Bystrzyca Lublin oraz urząd miasta Lublin. Wśród siedemnastu zgłoszonych na imprezę klubów nie zabrakło sportowców z Wodnika Krasnystaw. W Lublinie wystartowali: Paweł Korzeniowski, Anna Terlecka, Norbert Zacharzyński i Małgorzata Terlecka. W sumie wywalczyli oni 12 medali (Anna Terlecka – dwa złote, srebro i brąz, Paweł Korzeniowski – dwa brązowe, Norbert Zacharzyński – pięć srebrnych i jeden złoty). W klasyfikacji klubowej Wodnik zajął dziesiąte miejsce. (kg)