Adam Dubiel podwójnym srebrnym medalistą The World Games!

Srebrni medaliści The World Games: Adam Dubiel, Wojtek Kotowski, Cezary Kępa i Bartosz Makowski

Adam Dubiel z WOPR-u MOSiR-u Lublin został podwójnym srebrnym medalistą The World Games, igrzysk sportów nieolimpijskich! Podczas imprezy rozgrywanej we Wrocławiu lublinian stanął dwukrotnie na drugim stopniu podium z kolegami ze sztafet 4×50 m z przeszkodami oraz 4×25 m z manekinem.
W pierwszej konkurencji Polacy okazali się gorsi jedynie od Japończyków, w drugiej od Niemców.
Adam Dubiel startował w piątek także w dwóch finałach indywidualnych. Zarówno w wyścigu na 200 m z przeszkodami, jak i w konkurencji super ratownik z Lublina zajął piąte miejsce.
W miniony weekend we wrocławskich igrzyskach startowali inni reprezentanci klubów z Lublina. We wspinaczce sportowej w konkurencji na czas Aleksandra Rudzińska z KW Kotłownia i Patrycja Chudziak z Pol-Inowexu Skarpy odpadły w ćwierćfinale. W eliminacjach występ zakończył Rafał Hałasa ze Skarpy.
Z kolei w sumo Jagoda Mazurek z Sokoła odpadła w repesażach kategorii ciężkiej. MAG