Nie było mocnych na dziewczyny trenera Krzysztofa Boryca

Reprezentacja Sokoła pozuje, po zawodach, do pamiątkowego zdjęcia

Piętnaście medali, w tym dwa złote, pięć srebrnych i osiem brązowych wywalczyły reprezentantki Sokoła Lublin, uczennice klas sportowych i profilowanych w lubelskiej Szkole Podstawowej nr 20 w rozgrywanym w sobotę Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek w zapasach „Alternatywa dla Łukowa”.

Z podopiecznych trenera Krzysztofa Boryca najlepiej spisały się, wygrywając swoje kategorie uczennica klasy 6b Nikola Siwiec (34 kg) oraz Dominika Buss (48 kg) z 7b.
Drugie miejsca zajęły: Dominika Baran (32 kg), Nikola Wójcik (34 kg), Daria Skałecka (37 kg), Wiktoria Chłodowska (57 kg) i Agata Rybaczuk (67 kg).
Na trzecich miejscach w zawodach uplasowały się: Oliwia Maziarz (32 kg), Julia Kot (34 kg), Oliwia Majchrzak (37 kg), Patrycja Misztal (40 kg), Aleksandra Zduńczuk (44 kg), Klaudia Michalak (48 kg), Regina Watras (52 kg) i Małgorzata Grzywaczewska (62 kg).
W zawodach wystartowało ponad 90 zawodniczek z Polski oraz pięć z Ukrainy.
Reprezentantki Sokoła odniosły zdecydowane zwycięstwo w punktacji klubowej, wyprzedzając na podium WLKS Siedlce i zespół z Ukrainy. MAG