CZYTAJ I WYGRYWAJ Recenzujemy najnowsze hity książkowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Sława bez tajemnic

Opowieść o tym, czym była kiedyś i czym jest dziś jedna z największych fantazji ludzkości, magiczna, pożądana przez wszystkich SŁAWA. To historia gwiazd, ikon, mediów, środków i narzędzi do osiągnięcia owej sławy.

Co mają ze sobą wspólnego królowa Wiktoria, Jackie Kennedy, księżna Diana i blogerki modowe? Czy retusz wyglądu i wizerunku to wynalazek współczesności? Czy skandal, zbrodnia mogą inspirować albo budować karierę? Czy celebryta to tylko obwoźny sklepik, nośnik reklam − czy może też sprzedawca ważnych idei?

Nowa książka popularnej dziennikarki Karoliny Korwin Piotrowskiej to oparta na faktach i ponad 20-letnim doświadczeniu autorki klasyfikacja medialnych bohaterów. Dowiemy się, kto rokuje na przyszłość, komu odbiło, a komu na pewno nic nie zaszkodzi, albo nic nie pomoże.

Przede wszystkim będzie chwila na refleksję − co jest ważne w dzisiejszym świecie, który buduje każdy z nas, mając konto w mediach społecznościowych, jakie mamy ambicje i co zrobić, by nie dać się ogłupić. Bez względu na liczbę lajków i followersów. Polecamy!

Karolina Korwin Piotrowska, #Sława, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

(mak)

 Uwaga konkurs!

Czytelnik, który jako pierwszy wymieni tytuł jednej z poprzednich książek Karoliny Korwin Piotrowskiej, w nagrodę dostanie tę najnowszą. Wystarczy przysłać prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@nowytydzien.pl. Na odpowiedzi czekamy od 30 maja od godz. 12 (maile nadesłane przed czasem nie będą brane pod uwagę). Nasz konkurs również na stronie www.nowytydzien.pl w zakładce „Czytaj i wygrywaj”.

 W ostatnim konkursie książkę wygrała Maria Adamczyk z Lublina

Komentarze