CZYTAJ I WYGRYWAJ Recenzujemy najnowsze hity książkowe Wydawnictwa Prószyński i S-ka

Tajemnice przeszłości

Amanda Pierce nie może się doczekać momentu, gdy w eleganckiej scenerii kompleksu hotelowego Grand Victoria na Florydzie poślubi swego ukochanego od czasu studiów, prawnika Jeffa Huntera. Do ślubu jednak nie dochodzi, bo panna młoda znika bez śladu tuż po swoim wieczorze panieńskim. Pojawiają się najróżniejsze domysły, a plotkarskie media sugerują, że po prostu stchórzyła i nazywają ją „zbiegłą narzeczoną”.

Po pięciu latach matka Amandy, Sandra Pierce prosi producentkę telewizyjną Laurie Moran, by zajęła się nierozwiązaną, odłożoną do archiwum sprawą jej córki. Laurie w swoim programie „W cieniu podejrzenia” bada tego rodzaju przypadki z przeszłości i czasami udaje jej się znaleźć wyjaśnienie, a nawet wskazać winnych. Zgadza się spełnić prośbę Sandry. Zaprasza do Grand Victoria wszystkich uczestników niedoszłego ślubu sprzed lat. W miarę rozwoju dziennikarskiego śledztwa coraz lepiej rozumie stosunki panujące w rodzinie Pierce’ów, poznaje coraz więcej faktów z wcześniejszego życia narzeczonych i ich przyjaciół. Ale czy to wystarczy, by rozwiązać zagadkę przeszłości?

To wybuchowa mieszanka dramatu rodzinnego i wciągającego kryminału. Wielbiciele tego gatunku z pewnością nie będą zawiedzeni. Polecamy!

Mary Higgins Clark, Alafair S. Burke, W świetlistej mgle, Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

(mak)

Uwaga konkurs!

Czytelnik, który jako pierwszy wymieni tytuł jednej z poprzednich książek Mary Higgins Clark, w nagrodę dostanie recenzowaną powieść. Wystarczy przysłać prawidłową odpowiedź mailem na adres: konkurs@nowytydzien.pl. Na odpowiedzi czekamy od 23 maja od godz. 12 (maile nadesłane przed czasem nie będą brane pod uwagę). Nasz konkurs również na stronie www.nowytydzien.pl w zakładce „Czytaj i wygrywaj”.

 W ostatnim konkursie książkę wygrała Dorota Nowakowska z Lublina

Komentarze