Ekstraliga

Pegimek– Dywany Łuszczów 2:3 (2:1)
Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Kozłowski, Jakub Czarnecki, Mateusz Olejnik, Mateusz Kot, Konrad Maziarczyk, Mirosław Misztal, Rafał Feret, Dominik Szponar.
Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Maciej Kędziora, Michał Kozak, Sebastian Witkowski, Łukasz Kowalik, Kamil Cieśla, Jarosław Kowalik.
Bramki: Kozłowski 11, 13 – Kozak 8, 17, Cieśla 19.
Propaganda – OSP Minkowice 7:1 (4:0)
Propaganda: Paweł Socha, Tomasz Trąbka, Jacek Kochalski, Grzegorz Limek, Dawid Zarzycki, Marek Kołodziejczyk, Krzysztof Dębowski, Jakub Solarski.
OSP Minkowice: Sebastian Skoczylas, Dawid Kurkiewicz, Kamil Mosak, Mateusz Wawszczak, Przemysław Kozioł, Kamil Śliczniak, Michał Romanowski, Radosław Mazur, Paweł Kozak, Dariusz Zieliński.
Bramki: Kołodziejczyk 3, 7, 12, 27, Dębowski 13 , 22, Kochalski 21– Kozioł 22.
Misztal Meble– SAWA 4:4 (4:1)
SAWA: Wojciech Lesicki, Andryi Shtohryn, Krzysztof Boniecki, Mateusz Warda, Adam Szyndler, Piotr Bród, Kamil Kądziołka, Paweł Łyjak, Paweł Piotrowski, Salvatore Nigro, Mirosław Socha.
Misztal Meble: Maciej Łukawski, Tomasz Bochniak, Adrian Głos, Paweł Szyjduk, Adrian Kalita, Patryk Grzebuła, Rafał Pyda, Artur Harasim, Tomasz Filipczak, Arkadiusz Bzowski, Mirosław Kalita.
Bramki: Szyjduk 3 , 4, 15, Grzebuła 7 – Boniecki 4, 18, 20,23.
Metalowcy – TKKF Świt 2:2 (1:1)
Metalowcy: Tomasz Kasak, Marcin Błaszczak, Paweł Kasak, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk, Maksymilian Kuś, Dariusz Komarzeniec, Kamil Seroka.
TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Grzegorz Mazur, Kamil Kosiba, Jakub Bień, Cezary Kostaniak, Michał Ziemkiewicz, Łukasz Janiak, Jan Grzesiak, Karol Kowalski, Piotr Filutowski.
Bramki: Wilk 11, Kasak 28 – Mazur 3, Komarzeniec – samobójcza 28.
1. Propaganda 4 10 18-8
2. Dywany 3 7 11-8
3. Misztal Meble 4 6 17-13
4. TKKF Świt 4 5 13-12
5. Metalowcy 3 5 7-6
6. SAWA 4 4 14-148
7. OSP Minkowice 4 3 8-19
8. Pegimek 4 0 12-20

STRZELCY
11 goli– Paweł Szyjduk (Misztal Meble)
7 – Krzysztof Boniecki (SAWA)
6 – Marek Kołodziejczyk (Propaganda), Mateusz Kozłowski (Pegimek)

W następnej kolejce– 5 maja godz. 17.30: Dywany Łuszczów – Propaganda * 18.05: TKKF Świt – Pegimek * 18.40: SAWA – Metalowcy * 19.15: OSP Minkowice – Misztal Meble.

Komentarze