Grała młodzież

TRAMPKARZE

I LIGA: Mecze zaległe: Ogniwo Wierzbica – Sawena Sawin 1:2, Niedźwiadek Chełm – Victoria Żmudź 2:3, Sparta Rejowiec Fabryczny – Jedynka Krasnystaw 10:0.
6. kolejka: Jedynka Krasnystaw – Ruch Izbica 1:7. Mecze: Sawena Sawin – Sparta Rejowiec Fabryczny, Niedźwiadek Chełm – Ogniwo Wierzbica, Włodawianka/PG nr 2 – Kłos Chełm odbędą się 16 maja. Mecz Victoria Żmudź – Pławanice Kamień przełożony. Do rozegrania pozostaje spotkanie Victoria Żmudź – Kłos Chełm.
Tabela
1. Ruch 6 15 22-7
2. Victoria 4 12 11-6
3. Niedźwiadek 5 12 29-7
4. Ogniwo 5 10 30-14
5. Sparta 5 9 19-5
6. Sawena 5 9 16-12
7. Włodawianka 5 6 10-15
8. Kłos 4 3 12-20
9. Pławanice 5 1 9-31
10. Jedynka 6 0 7-48
II LIGA: 7. kolejka: Astra Leśniowice – Polesie Urszulin 13:1, Znicz Siennica Różana – Olimpia Wyryki 8:2, Hetman Żółkiewka – Hutnik Ruda-Huta 3:4.
Tabela
1. Astra 6 16 44-9
2. Hutnik R.H. 5 12 30-13
3. Hetman 5 12 45-9
4. Znicz 4 7 20-13
5. Spółdzielca 4 3 8-23
6. Polesie 4 3 11-36
7. Olimpia 4 3 9-28
8. Frassati 5 3 8-23
9. Granica 5 3 4-25
MŁODZICY
I LIGA: Zaległe mecze: Ogniwo Wierzbica – Sawena Sawin 9:1, Niedźwiadek Chełm – Victoria Żmudź 7:2, Sparta Rejowiec Fabryczny – Jedynka Krasnystaw 0:4.
6. kolejka: Victoria Żmudź – Unia Białopole 1:6, Jedynka Krasnystaw – Ruch Izbica 4:0, mecze: Sawena Sawin – Sparta Rejowiec Fabryczny, Włodawianka – Kłos Chełm, Niedźwiadek Chełm – Ogniwo Wierzbica odbędą się 16 maja. Do rozegrania mecz: Victoria Żmudź – Kłos Chełm.
Tabela
1. Jedynka 6 15 41-1
2. Unia B. 6 15 20-5
3. Niedźwiadek 5 12 14-5
4. Ogniwo 5 9 18-15
5. Ruch 6 8 11-14
6. Sawena 5 6 16-22
7. Sparta 5 5 8-10
8. Włodawianka 5 3 6-17
9. Kłos 4 2 5-10
10. Victoria 5 0 6-46
II LIGA: Mecz zaległy: Start Krasnystaw – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 7:2. 7. kolejka: Astra Leśniowice – Vitrum Wola Uhruska 0:7, Start Krasnystaw – Spółdzielca Siedliszcze 10:2, Vojsławia Wojsławice – Granica Dorohusk 1:3, Frassati Fajsławice – Unia Rejowiec 0:8, Hetman Żółkiewka – Hutnik Ruda-Huta 11:0. Pauza – Brat Cukrownik Siennica Nadolna.
Tabela
1. Unia R. 6 18 44-3
2. Vitrum 7 18 29-6
3. Hetman 6 13 25-5
4. Frassati 6 12 22-17
5. Vojsławia 6 10 25-9
6. Start 6 9 25-15
7. Granica 7 9 22-15
8. Astra 6 7 9-26
9. Brat Cukrownik 6 6 11-19
10. Hutnik R.H. 7 1 7-58
11. Spółdzielca 7 0 5-52
JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
21. kolejka: Sparta Rejowiec Fabryczny – Frassati Fajsławice 0:1, Sawena Sawin – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 0:3 vo., Unia Rejowiec – Victoria Żmudź 0:3 vo., Kłos Chełm – Tatran Kraśniczyn 4:1, Pławanice Kamień – Ruch Izbica 0:11, Włodawianka – Spółdzielca Siedliszcze 4:2. Mecz zaległy: Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Włodawianka 1:2. Pauza – Ogniwo Wierzbica.
Tabela
1. Ruch 20 49 75-13
2. Frassati 19 42 60-26
3. Ogniwo 19 39 72-36
4. Kłos 19 36 55-24
5. Sparta 18 34 46-22
6. Tatran 19 29 31-37
7. Spółdzielca 20 27 48-51
8. Victoria 20 27 64-56
9. Włodawianka 19 23 41-43
10. Unia R. 18 21 31-43
11. Pławanice 19 17 27-86
12. Sawena 19 11 13-51
13. Brat Cukrownik 20 7 25-99

Komentarze