Grała młodzież

TRAMPKARZE
I LIGA: Mecz zaległy: Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek Chełm 4:2. 8. kolejka: Jedynka Krasnystaw – Pławanice Kamień 3:0, Victoria Żmudź – Włodawianka/PG nr 2 4:0. Mecze: Sawena Sawin – Kłos Chełm, Niedźwiadek Chełm – Ruch Izbica odbędą się 30 maja, Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny – 1 czerwca.
Tabela
1. Ruch 7 18 28-10
2. Sparta 7 15 26-9
3. Victoria 6 15 19-11
4. Niedźwiadek 7 15 48-12
5. Ogniwo 7 13 35-33
6. Włodawianka 8 12 27-23
7. Sawena 7 6 19-20
8. Kłos 6 6 22-32
9. Jedynka 8 3 13-56
10. Pławanice 7 1 11-42
II LIGA: Mecz zaległy: Granica Dorohusk – Hetman Żółkiewka 0:3. 8. kolejka: Frassati Fajsławice – Polesie Urszulin 12:2, Znicz Siennica Różana – Hutnik Ruda-Huta 3:8, Olimpia Wyryki – Spółdzielca Siedliszcze 1:1.
Tabela
1. Astra 7 19 58-10
2. Hetman 6 15 48-9
3. Hutnik R.H. 6 15 38-16
4. Znicz 7 13 33-24
5. Frassati 7 6 21-39
6. Spółdzielca 6 4 10-30
7. Olimpia 5 4 10-29
8. Polesie 5 3 15-52
9. Granica 6 3 4-28

MŁODZICY
I LIGA: Zaległe mecze: Unia Białopole – Włodawianka 3:0, Sparta Rejowiec Fabryczny – Niedźwiadek Chełm 2:2. 8. kolejka: Victoria Żmudź – Włodawianka 0:18, Jedynka Krasnystaw – Unia Białopole 7:1. Mecze: Sawena Sawin – Kłos Chełm, Niedźwiadek Chełm – Ruch Izbica odbędą się 30 maja, Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny – 1 czerwca.
Tabela
1. Jedynka 8 21 56-3
2. Unia B. 8 18 24-12
3. Niedźwiadek 7 16 18-8
4. Ogniwo 7 12 30-17
5. Sawena 7 10 22-26
6. Ruch 7 9 13-16
7. Sparta 7 6 12-16
8. Włodawianka 8 6 24-26
9. Kłos 6 5 12-18
10. Victoria 7 0 6-75
II LIGA: 9. kolejka: Vojsławia Wojsławice – Astra Leśniowice 3:1, Hetman Żółkiewka – Unia Rejowiec 1:3, Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Hutnik Ruda-Huta 6:2, Frassati Fajsławice – Vitrum Wola Uhruska 4:2. Mecze: Start Krasnystaw – Granica Dorohusk i Olimpia Wyryki – Spółdzielca Siedliszcze przełożone.
Tabela
1. Unia R. 8 24 50-6
2. Vitrum 8 18 31-10
3. Frassati 8 15 26-22
4. Hetman 8 14 29-11
5. Vojsławia 8 13 30-13
6. Start 7 12 37-19
7. Brat Cukrownik 8 12 23-24
8. Granica 8 10 25-18
9. Astra 8 10 13-28
10. Hutnik R.H. 9 1 13-76
11. Spółdzielca 8 0 8-58

JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
23. kolejka: Sparta Rejowiec Fabryczny – Tatran Kraśniczyn 7:0, Kłos Chełm – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 18:0, Włodawianka – Unia Rejowiec 3:0, Pławanice Kamień – Spółdzielca Siedliszcze 2:1, Ogniwo Wierzbica – Frassati Fajsławice 0:2, Sawena Sawin – Victoria Żmudź 0:3. Pauza – Ruch Izbica. 24. kolejka: Ruch Izbica – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:0, Victoria Żmudź – Pławanice Kamień 0:3, Tatran Kraśniczyn – Ogniwo Wierzbica 7:2, Spółdzielca Siedliszcze – Kłos Chełm 1:7, Frassati Fajsławice – Włodawianka 4:0. Pauza – Brat Cukrownik Siennica Nadolna.
Tabela
1. Ruch 22 55 80-13
2. Frassati 22 51 68-26
3. Kłos 22 42 80-27
4. Sparta 22 40 57-28
5. Ogniwo 22 39 77-48
6. Victoria 23 33 76-62
7. Tatran 22 33 39-46
8. Spółdzielca 23 30 53-62
9. Włodawianka 22 27 49-53
10. Pławanice 22 23 34-92
11. Unia R. 21 21 31-52
12. Sawena 21 11 13-58
13. Brat Cukrownik 22 10 31-120

Komentarze