Grała młodzież

TRAMPKARZE
I LIGA: 9. kolejka: Kłos Chełm – Niedźwiadek Chełm 1:2, Włodawianka/PG nr 2 – Jedynka Krasnystaw 3:1, Ruch Izbica – Ogniwo Wierzbica 12:0. Mecze Pławanice Kamień – Sawena Sawin i Sparta Rejowiec Fabryczny – Victoria Żmudź odbędą się 6 bm. Mecze zaległe: Sawena Sawin – Kłos Chełm 4:2, Niedźwiadek Chełm – Ruch Izbica 4:2.
Tabela
1. Niedźwiadek 9 21 53-15
2. Ruch 9 21 42-14
3. Victoria 7 18 22-11
4. Włodawianka 9 15 30-24
5. Sparta 7 15 26-8
6. Ogniwo 8 13 35-45
7. Sawena 8 9 23-22
8. Kłos 8 6 25-38
9. Jedynka 9 3 14-59
10. Pławanice 8 1 11-45
II LIGA: 9. kolejka: Hutnik Ruda-Huta – Olimpia Wyryki 13:5, Astra Leśniowice – Hetman Żółkiewka 2:2, Polesie Urszulin – Spółdzielca Siedliszcze 5:3, Granica Dorohusk – Znicz Siennica Różana 2:5.
Tabela
1. Astra 8 20 60-12
2. Hutnik R.H. 7 18 51-21
3. Hetman 7 16 50-11
4. Znicz 8 16 38-26
5. Olimpia 7 7 23-46
6. Frassati 7 6 21-39
7. Polesie 8 6 24-63
8. Spółdzielca 7 4 13-35
9. Granica 7 3 6-33

MŁODZICY
I LIGA: 9. kolejka: Włodawianka – Jedynka Krasnystaw 0:6, Kłos Chełm – Niedźwiadek Chełm 4:1, Ruch Izbica – Ogniwo Wierzbica 0:2, mecze Unia Białopole – Sawena Sawin, Sparta Rejowiec Fabryczny – Victoria Żmudź odbędą się 6 bm. Zaległe mecze: Sawena Sawin – Kłos Chełm 2:4, Niedźwiadek Chełm – Ruch Izbica 3:2, Ogniwo Wierzbica – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:1.
Tabela
1. Jedynka 9 24 62-3
2. Niedźwiadek 9 19 22-14
3. Unia B. 8 18 24-12
4. Ogniwo 9 18 35-18
5. Kłos 8 11 20-21
6. Sawena 8 10 24-30
7. Ruch 9 9 15-21
8. Sparta 8 6 13-19
9. Włodawianka 9 6 24-32
10. Victoria 7 0 6-75
II LIGA: 10. kolejka: Frassati Fajsławice – Vojsławia Wojsławice 2:4, Vitrum Wola Uhruska – Spółdzielca Siedliszcze 12:0, Astra Leśniowice – Hetman Żółkiewka 1:0, Unia Rejowiec – Start Krasnystaw 3:1, Granica Dorohusk – Brat Siennica Nadolna 0:0. Pauza – Hutnik Ruda-Huta. Mecz zaległy: Start Krasnystaw – Granica Dorohusk 4:1.
Tabela
1. Unia R. 9 27 53-7
2. Vitrum 9 21 43-10
3. Vojsławia 9 16 34-15
4. Frassati 9 15 28-26
5. Start 9 15 42-23
6. Hetman 9 14 29-12
7. Brat Cukrownik 9 13 23-24
8. Astra 9 13 14-28
9. Granica 10 11 26-22
10. Hutnik R.H. 9 1 13-76
11. Spółdzielca 9 0 8-70

JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
25. kolejka: Kłos Chełm – Victoria Żmudź 1:0, Sawena Sawin – Włodawianka 0:3, Tatran Kraśniczyn – Frassati Fajsławice 2:4, Pławanice Kamień – Unia Rejowiec 3:0, Sparta Rejowiec Fabryczny – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 3:4, Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica 1:3.
Tabela
1. Ruch 23 58 83-14
2. Frassati 23 54 72-28
3. Kłos 23 45 81-27
4. Sparta 23 40 60-32
5. Ogniwo 23 39 78-51
6. Victoria 24 33 76-63
7. Tatran 23 33 41-50
8. Włodawianka 23 30 52-53
9. Spółdzielca 23 30 53-62
10. Pławanice 23 26 37-92
11. Unia R. 22 21 31-55
12. Sawena 22 11 13-61
13. Brat Cukrownik 23 13 35-123

Komentarze