Grali o puchar przechodni Waldemara Białowąsa, wicestarosty powiatu świdnickiego

W sobotę na Orliku przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku odbył się trzeci Charytatywny Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej o puchar przechodni wicestarosty powiatu świdnickiego Waldemara Białowąsa.
W zawodach udział wzięło osiem zespołów.
W finale Neo.Net Świdnik wygrał po rzutach karnych 5:4 z Oddziałem Prewencji Policji w Lublinie. W meczu o 3. miejsce Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Lublin pokonało Straż Miejską Lublin 2:0.
Miejsca 5-8 zajęły: KMP Lublin, PSP Świdnik, KMP Opole i Straż Graniczna
Najlepszy strzelcem turnieju został Kamil Baran z WPR Lublin, zdobywca 10 bramek, a najlepszym bramkarzem Tomasz Gawroński z OPP Lublin
Wpisowe z turnieju przeznaczone zostało na sfinansowanie wakacji dla młodzieży z Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną Nasz Dom w Rybczewicach. MAG