środa, 20 maja 2015 15:43

Śmiertelny wyścig

Najpierw był zakład. Potem wyścig i straszliwe zderzenie. W końcu zacieranie śladów, pozorowanie wypadku i porzucenie ciężko rannego przyjaciela w rowie na pastwę losu. Wszystko przez brak myślenia i odrobiny chociażby wyobraźni. W wypadku w Bukowie Wielkiej zginął Kamil S. Kamil J. w ciężkim stanie trafił do szpitala.

środa, 20 maja 2015 11:42

Poseł Sokole Oko

Zakończyło się szkolenie wojskowe parlamentarzystów, w których na ochotnika uczestniczył chełmianin Grzegorz Raniewicz. I wykazał się naprawdę celnym okiem.

środa, 20 maja 2015 11:42

Dobre rokowania

Zadłużenie chełmskiego szpitala, po raz pierwszy od lat, przestało rosnąć. Spadają koszty zakupu leków i materiałów medycznych. A dzięki konsolidacji kredytów koszt obsługi zadłużenia spadnie o połowę. Jeśli uda się jeszcze zrealizować kilka pomysłów dyrektora i korzystnie podpisać kontrakt, to szpital w końcu może wyjść na prostą. Czyli da się?

środa, 20 maja 2015 11:41

Łoś grasował po mieście

Najpierw upodobał sobie ogródek przy ul. Chłodnej, a później wtargnął na ul. Lubelską, gdzie zderzył się z samochodem. Kroczący po ulicach miasta łoś to nie tylko niecodzienny widok dla mieszkańców, ale też zagrożenie. Jednak dostojne, mierzące niemal 3 metry i ważące ok. 400 kg zwierzęta coraz częściej będzie można spotkać na terenie Chełma.

środa, 20 maja 2015 11:40

Zasłabła za kierownicą

Spore zamieszanie w czwartkowy poranek spowodowała kolizja na al. 3 Maja. Kobieta zasłabła za kierownicą i najechała na sygnalizator świetlny.

środa, 20 maja 2015 11:39

Motocyklista ranny

(16 maja) Kierujący mercedesem mężczyzna, wyjeżdżając z posesji, zderzył się z motocyklistą.