czwartek, 30 października 2014 09:47

Ciąg dalszy nastąpi

Choć dopiero kilka dni temu zakończyły się prace remontowe na części ul. 11 Listopada, władze Chełma już planują piąty etap przebudowy korytarza staromiejskiego. W przyszłym roku są szanse na przebudowę pl. Niepodległości, a także dalszy remont ul. 11 Listopada aż do ul. Przemysłowej.

czwartek, 30 października 2014 09:47

Podatki bez zmian

Agata Fisz, prezydent Chełma, zapewnia, że od nowego roku nie będzie podwyżek stawek podatku od nieruchomości. Urzędnicy pracują nad budżetem na 2015 rok.

czwartek, 30 października 2014 09:47

Gdzie jest Hanna Nowosad?

48-letnia chełmianka Hanna Nowosad wyszła z domu w środę (8 października) i od tego czasu nie kontaktowała się z najbliższymi. Zaginionej kobiety szuka policja.

czwartek, 30 października 2014 09:46

Ofiara pobicia

Ktoś skatował 47-letniego chełmianina i porzucił go przed jednym z bloków przy ul. Wolności w Chełmie. Mężczyzna trafił do szpitala. Przeszedł trepanację czaszki. O jego życie walczą lekarze z oddziału intensywnej terapii.

czwartek, 30 października 2014 09:42

Zginął w śmiertelnych kleszczach

- To się w głowie nie mieści. Taki młody, a zginął taką tragiczną śmiercią - opłakują 29-letniego Damiana mieszkańcy Bukowy Wielkiej w gminie Sawin, gdzie doszło do tragedii, i Hańska, skąd mężczyzna pochodził. Damian w niedzielę (19 października) poszedł do stodoły po jajka. Gniazdo znajdowało się pomiędzy belami siana. Wszystko wskazuje na to, że 29-latek zaklinował się i utknął głową w dół między belami. Następnego dnia rano sąsiedzi znaleźli jego zwłoki.

czwartek, 30 października 2014 09:41

Ślubował miłość, dał ból i cierpienie

Przez lata byli normalnym małżeństwem, ale jakiś czas temu męża coś opętało. Zaczął żonę wyzywać, nękać, grozić, a nawet bić. Kobieta dla „dobra rodziny” znosiła cierpienia, aż rozzuchwalony oprawca posunął się do gwałtu. W ubiegłym tygodniu 46-letni mieszkaniec jednej z gmin w powiecie chełmskim usłyszał zarzuty i trafił za kraty tymczasowego aresztu.