piątek, 11 listopada 2011 16:33

Kupony rabatowe sposobem na tanie zakupy

A co, gdyby zakupy w Internecie można było robić taniej? Czy istnieje sposób, aby za towary i usługi płacić jeszcze korzystniej? Zdecydowanie tak! Dodatkowo, różnica w cenie  może wynieść nawet 80%! Nie tkwi w tym ani żaden haczyk, ani nie jest to żadna forma naciągania i oszustwa. Od pewnego czasu znane i cenione marki stawiają na dodatkową formę promocji. Oto kilka wskazówek jak z niej korzystać i co zrobić, aby za topowe produkty płacić zdecydowanie mniej.

środa, 21 stycznia 2015 14:14

Znów chcą zlikwidować prokuraturę

Nasze miasto może stracić kolejne miejsca pracy i ważną instytucję. Prokuratura Generalna po raz kolejny przymierza się do likwidacji Ośrodka Zamiejscowego w Chełmie Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Argumentuje to przede wszystkim względami finansowymi i zbyt małą ilością spraw prowadzonych przez prokuratorów. W obronie chełmskich śledczych już wystąpili poseł SLD Zbigniew Matuszczak, prezydent Agata Fisz i starosta chełmski Piotr Deniszczuk. Przypomnijmy, że na przełomie lat 2010/2011 była próba likwidacji chełmskiej „okręgówki”. Wówczas udało się ją obronić.

środa, 21 stycznia 2015 14:14

Napadł na staruszka

Zdeprawowany do granic możliwości musiał być 25-latek z gminy Hańsk, który napadł na... 92-letniego staruszka. Agresor, grożąc pistoletem gazowym, wyrwał starszemu panu 2200 zł i szybko się ulotnił. Pijanego rozbójnika, z połową zrabowanej kasy, jeszcze tego samego dnia znaleźli policjanci.

środa, 21 stycznia 2015 14:13

Doktorzy ważniejsi niż wizerunek

Nowy dyrektor chełmskiego szpitala zapowiadał walkę o dobry wizerunek lecznicy, a jego pierwsze decyzje zdają się temu przeczyć. Do łask i pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym wrócił niezbyt lubiany przez pacjentów Rościsław Muratov. Ze szpitalem, mimo prawomocnego skazującego wyroku, nie rozstanie się ordynator ginekologii Krzysztof W. Dyrektorowi, byłemu komendantowi policji, to nie przeszkadza?

środa, 21 stycznia 2015 14:13

Porwana w Holandii?

23-letnia krasnostawianka, była uczennica tutejszego I LO, zaginęła w ubiegłym tygodniu w jednym z holenderskich miast. Według zamieszczonej na facebooku relacji jej siostry, młoda kobieta miała zostać uprowadzona, być może do domu publicznego. Historia zakończyła się szczęśliwie.

środa, 21 stycznia 2015 14:13

Potrącił, uciekł, był pijany

41-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw był pod wpływem alkoholu, kiedy potrącił dwie kobiety idące ul. Kolonia Krakowskie Przedmieście w Krasnymstawie. Myślał, że uniknie odpowiedzialności i uciekł. Jedna z poszkodowanych w poważnym stanie nadal przebywa w szpitalu.