poniedziałek, 05 października 2015 10:43

Ukraina mnie zachwyciła

Łukasz Groń, kleryk z parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie, na Ukrainę wyjechał na początku sierpnia. Do Polski planuje wrócić tylko na chwilę, żeby przedłużyć wizę.

poniedziałek, 05 października 2015 10:14

Czyszczą olejem?

Zamiast usuwać zabrudzenia zostawia plamy oleju, zanieczyszczając Zacisze jeszcze bardziej i tworząc tym samym zagrożenie na drodze. Kierowcy jeżdżą zygzakiem, bo boją się wpaść w poślizg na tłustych śladach.

poniedziałek, 05 października 2015 10:13

Rzecznik miejsko-powiatowy

Adam Kraska, były sekretarz powiatu chełmskiego i powiatowy rzecznik praw konsumentów przeszedł na emeryturę. Miejsce Kraski nie zostanie obsadzone. Powiat wspólnie z miastem będzie miał jednego rzecznika.

poniedziałek, 05 października 2015 10:13

Dżaman w MOSiR-ze

Chełmski radny Ryszard Dżaman od 1 października br. pracuje w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Został zatrudniony w Miejskiej Hali Sportowej.

poniedziałek, 05 października 2015 10:13

Nakazy z ambony

Proboszcz parafii Świętej Rodziny zrugał mieszkańców bloków przy ul. Kurpińskiego i al. Armii Krajowej, bo... nie posprzątali kościoła. Wierni odpowiadają, że sprzątać nie chcą, bo proboszcz zbyt arogancko się tego domaga.

poniedziałek, 05 października 2015 10:11

Konflikt w poradni

Wrze w Zespole Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Chełmie. Grupa pracowników dąży do odwołania ze stanowiska dyrektora Anny Szewczyk, bo ta, ich zdaniem, nie panuje nad jednostką. - Ktoś szuka dziury w całym - uważa A. Szewczyk.