Wydawałoby się, że kupno zamiennika to złoty interes – dostajemy więcej za mniej. Niestety, prawda wygląda zupełnie inaczej. Dlaczego?

środa, 26 listopada 2014 09:43

Przyniósł pocztę i uratował życie

Jan Szybisty, listonosz z Włodawy uratował życie 91-letniej kobiecie. Zaniepokojony, że starsza pani nie otwiera mu drzwi, wszedł do mieszkania, gdzie znalazł leżącą na podłodze, nieprzytomną właścicielkę. Dzięki jego postawie kobieta przeżyła udar.

środa, 26 listopada 2014 09:42

Bo źle zagłosował?

Kłótnia dwóch wstawionych kolegów na chwilę zakłóciła głosowanie w jednym z włodawskich lokali wyborczych. Jeden z nich wyrwał drugiemu karty do głosowania, ale bardzo szybko został pouczony przez wezwanych na miejsce policjantów. Do złamania ciszy wyborczej jednak nie doszło.

środa, 26 listopada 2014 09:39

Odszedł Gabriel Trubaj

(20 listopada) Wiele osób, w tym najbliższa rodzina i przyjaciele w asyście pocztów sztandarowych pożegnało na cmentarzu w Wereszczynie starszego sierżanta Gabriela Trubaja - jednego z ostatnich żołnierzy, którzy we wrześniu 1944 r. wstąpili do tworzonej we Włodawie II Warszawskiej Brygady Saperów.

środa, 26 listopada 2014 09:37

To oni będą rządzić

Ostatnie wybory samorządowe to nie tylko wielkie zwycięstwo PSL-u, ale też i drastyczne zmiany w Radach Gmin. W powiecie włodawskim miejsca w radach zabrakło dla aż pięciu dotychczasowych przewodniczących. W każdej gminie wyrównał się też układ sił - żaden wójt nie może być pewny większości w radzie.

środa, 26 listopada 2014 09:36

Skandal i horror w komisjach wyborczych

Praktycznie 5 dób bez przerwy pracowała Powiatowa Komisja Wyborcza we Włodawie. To wina systemu internetowego, który przestawał działać oraz anarchii panującej w PKW.