środa, 19 listopada 2014 12:02

Trzy koncepcje nowego Zaułka

Po serii spotkań z mieszkańcami powstały trzy koncepcje zagospodarowania Zaułka Nadrzecznego w Krasnymstawie. Na razie nie wiadomo, która zostanie zrealizowana.

środa, 19 listopada 2014 12:02

Nabrani na pracę w Anglii

Było już oszustwo na wnuczka, na policjanta, na unijną dotację. Teraz do powiatu krasnostawskiego dotarli oszuści oferujący pracę w Anglii. Pracy oczywiście nie ma, podobnie jak zaliczek, które wpłacili ludzie skuszeni wizją zarobków.

środa, 19 listopada 2014 12:01

Krasnystaw stanął przed wyborami

Od dłuższego czasu przejazd przez Krasnystaw to prawdziwa mordęga. - Rozumiem, że mamy okres wyborczy, ale to już przesada - skarżą się mieszkańcy.

środa, 19 listopada 2014 12:01

Dziurawy most przestanie straszyć

Mieszkańcy Kolonii Łopiennik Dolny odetchnęli z ulgą. Pewne jest, że w przyszłym roku gmina wyremontuje im drogę i - co równie ważne - przebuduje dziurawy most na rzece Łopie.

środa, 19 listopada 2014 11:56

Burmistrz w oczy kole

- Sprawdźcie czy burmistrz Andrzej Jakubiec zapłacił chociaż złotówkę za wielką reklamę, która stoi przed Krasnostawskim Domem Kultury - zasygnalizował nam tydzień temu Czytelnik z Krasnegostawu. Okazało się, że nie. - To parking, każdy może tam stawać - komentuje Damian Kozyrski, dyrektor KDK.

środa, 19 listopada 2014 11:54

Czyścili rzekę, zniszczyli ogrodzenie

Po naszej interwencji Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie obiecał naprawić szkodę lub wypłacić odszkodowanie mieszkańcowi Kolonii Łopiennik Dolny. Podczas czyszczenia dna rzeki Łopy zniszczono ogrodzenie posesji mężczyzny.