piątek, 26 czerwca 2015 07:41

Krasnystaw powita lato

Burmistrz Krasnegostawu zaprasza do wspólnej zabawy z okazji „Powitania lata”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca o 13.00 na Zaułku Nadrzecznym.
Kosmiczną zabawę na niespotykanych urządzeniach rozrywkowych zapewni firma „Ufo-Buffo”. Mieszkańcy Krasnegostawu będą mogli skorzystać z: gigantycznej zjeżdżalni ze skocznią, toru przeszkód wipe-out, statku pirackiego na ruchomej fali, tuneli, placów zabaw, zamków i gór do wspinania. Nie zabraknie stoisk z jedzeniem i piciem.

piątek, 26 czerwca 2015 07:41

Piwko pomoże zagubionym

Marek Piwko, były radny miejski i powiatowy, zwyciężył w konkursie na kierownika Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie. Będzie pomagał byłym więźniom, narkomanom oraz osobom długotrwale bezrobotnym.

piątek, 26 czerwca 2015 07:40

Protestują, bo nie zarobią?

Jacek Lis, wójt gminy Żółkiewka, nie posłuchał części mieszkańców Chłaniówka i odrzucił ich protest przeciwko lokalizacji elektrowni wiatrowych na terenie wsi. Tyle że - jak podkreśla sołtys wsi - protestowali ci, na których polu wiatraki nie zostaną wybudowane. - Gdyby mogli na nich zarobić, to by nic przeciwko nim nie mieli - mówi Mieczysław Polski.

piątek, 26 czerwca 2015 07:40

Jest praca, ale za granicą

Jest praca! - dowiadujemy się ze strony internetowej gminy Izbica. - Wszystko pięknie tylko, że to praca za granicą, wójt wysyła nas do Niemiec - zauważa mieszkaniec gminy.

piątek, 26 czerwca 2015 07:39

Pijany kierowca dawał w łapę

100 zł łapówki za odstąpienie od interwencji proponował krasnostawskim policjantom obywatel Ukrainy, który spowodował kolizję drogową.

środa, 17 czerwca 2015 10:46

Z domu został tylko komin

W Wierzbicy do samej ziemi spalił się drewniany domek. Ocalał jedynie ceglany kominek. Na szczęście ludzie nie ucierpieli.