poniedziałek, 23 marca 2015 11:15

Nagrodzeni za zatrzymanie zbirów

Policjanci z Krasnegostawu - Sławomir Brożek i Łukasz Kowalik - odebrali wyróżnienia z rąk komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. Nadinspektor Dariusz Działo docenił to, w jaki sposób zatrzymali podczas jednej akcji dziesięciu sprawców rozboju. W ubiegłym tygodniu wyróżnienia odebrało też czterech innych funkcjonariuszy.

poniedziałek, 23 marca 2015 11:13

Zorza polarna nad Krasnymstawem

Bartłomiej Chudzik, fotograf z Krasnegostawu, chciał zrobić zdjęcie tzw. rozbłysku. Zamiast tego utrwalił aparatem... zorzę polarną. - Byłem bardzo zaskoczony tym, co udało mi się tak naprawdę przez przypadek, sfotografować! - przyznaje.

poniedziałek, 23 marca 2015 11:13

Potrąciła. Straciła prawo jazdy

20-latka z Krasnegostawu ma szczęście w nieszczęściu. Co prawda straciła prawo jazdy, ale powinna cieszyć się z tego, że potrąconej przez nią mieszkance Łopiennika Górnego nic poważnego się nie stało.

poniedziałek, 23 marca 2015 11:13

Teatr, Wielkanoc, Pantomima

Przyjedzie Teatr Realium

poniedziałek, 23 marca 2015 11:12

Wirtualna czytelnia już działa

Od 5 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie wykupiła dostęp do wirtualnej czytelni. Czytelnicy mają możliwość korzystania z ponad tysiąca publikacji serwisu IBUK Libra (należącego do Wydawnictwa Naukowego PWN) z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

poniedziałek, 23 marca 2015 11:12

Sukces krasnostawskich taekwondoków

Pięć medali zdobyli zawodnicy Sokoła Krasnystaw podczas czwartych otwartych mistrzostw Gór Świętokrzyskich w taekwondo olimpijskim, które odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim.