poniedziałek, 31 sierpnia 2015 12:33

Szaleńcza jazda 22-letniego kierowcy BMW doprowadziła do śmierci 65-letniego kierowcy opla astry. W wypadku brały jeszcze udział peugeot i tir, który czołowo uderzył w opla. Cudem nikomu więcej nic się nie stało.

Narkotyki w pralce

Groźnie na skrzyżowaniu

czwartek, 03 września 2015 11:49

W ubiegły czwartek lubelska PO rozpoczęła akcję „Kocham Polskę”. Platformie w kampanii mają pomóc pozytywne emocje.

Neogodzilla oprotestowana

Cugowski podkreśla niezależność

środa, 02 września 2015 07:56

(30 sierpnia) Po 25 latach od koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia koronami papieskimi sanktuarium w Orchówku ponownie nawiedziły tłumy wiernych. Tym razem okazją był okrągły jubileusz wydarzenia.

Edukator zwinął się po cichutku

Szybkie głosowanie

środa, 02 września 2015 08:56

W nocy z niedzieli na poniedziałek, po zakończeniu Chmielaków, nieznani sprawcy włamali się do dwóch sklepów - w Krasnymstawie przy ul. Borowej i w Olchowcu w gminie Żółkiewka. Wynieśli głównie papierosy i alkohol.

Piwo się lało

Odegrali… komedię

środa, 02 września 2015 09:34

Na liście chętnych na spółdzielcze mieszkania w Świdniku jest w tej chwili tysiąc osób. Nadzieja na lokal jest, bo plac budowy pod nowy blok właśnie został przekazany. Żeby jednak móc w nim zamieszkać nie tylko trzeba będzie zapłacić za mieszkanie, ale również za drogę dojazdową do budynku. Świdniczanie, którzy czekają na własne „M” nie kryją poirytowania i pytają, czy również mieszkańcy innych miejskich ulic sami będą musieli je wybudować.

Kiedy mieszkańcy zapomną o dziurach?

Rower na stojaku