czwartek, 26 marca 2015 20:24

Przez osiem lat był radnym miasta Krasnystaw. W 2002 r. dopiero w drugiej turze wyborów na burmistrza przegrał z urzędującym Andrzejem Jakubcem. W zamachu w Muzeum Bardo w stolicy Tunezji, Tunisie, zginął pochodzący z Krasnegostawu ppłk Artur Nowosad, wieloletni pracownik służby więziennej, ale w przeszłości również dziennikarz, z którym niektórzy z naszej redakcji mieli przyjemność współpracować. Miał 54 lata. - Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. To był mój bardzo dobry kolega. Jestem w szoku - mówi Marek Nowosadzki, przewodniczący rady powiatu krasnostawskiego.

Spotkanie informacyjne w Chełmie

Szabla Kilińskiego dla Jerzego Papierni

czwartek, 26 marca 2015 13:26

Wystarczyło kilka minut, by 5-osobowa rodzina została się bez dachu nad głową. W pożarze, do jakiego doszło w budynku przy ul. Kunickiego 71 w Lublinie, pani Monika straciła cały dorobek życia: sprzęt, meble, odzież.

Etapowanie podniosło ciśnienie

Wspólnie po miliony

poniedziałek, 23 marca 2015 10:52

(17 marca) Zasilenie gazem ziemnym Włodawy staje się faktem. Już dziś mieszkańcy miasta mogą podpisać umowę przyłączeniową z Polską Spółką Gazownictwa, by w pierwszym półroczu 2015 r. korzystać z wygodnego w użytkowaniu oraz bezpiecznego dla środowiska źródła energii, jakim jest gaz ziemny - mówili podczas konferencji prasowej, zorganizowanej we Włodawskim Domu Kultury, przedstawiciele Zakładu Gazowniczego
w Lublinie: Grzegorz Staniszewski i Mirosław Główka.

O drogach po sesji

Bezpłatne porady prawne w starostwie

poniedziałek, 23 marca 2015 15:18

Ależ ktoś ma szczęście!
W kolekturze Lotto przy ul. Poniatowskiego w Krasnymstawie ktoś skreślił pięć szczęśliwych liczb w MiniLotka i wygrał 118 tys. zł! Co ciekawe kilka lat temu w tym samym lokalu ktoś „wydrapał” 80 tys. zł.

Z wizytą u Pierwszej Damy

Imprezy, spotkania, otwarcie na obywateli

czwartek, 26 marca 2015 13:41

Świdnik będzie miał nową część przemysłową w sąsiedztwie lotniska oraz między ul. Lotniczą i obwodnicą Lublina. Mieszkaniówka będzie się rozwijała od al. Armii Krajowej w kierunku Krępca. Tak wynika z przyjętych właśnie przez radnych nowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Za mało koszy

Nerwowy kolega