środa, 19 listopada 2014 14:43

Setki mieszkańców, kombatanci, przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy i uczniowie chełmskich szkół wzięli udział w obchodach 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nagrał, jak podpala

Bestie na prochach

czwartek, 20 listopada 2014 14:06

Mieszkańcy LSM nie chcą kolejnego wieżowca. Ich sprzeciw jest reakcją na podjętą we wrześniu przez radę miasta uchwałę dotyczącą zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic Filaretów i Pana Balcera.

Jedyny taki pojazd w Lublinie

Się siedzi i się pije...

środa, 19 listopada 2014 09:52

(13 listopada) Czternastu radnych uczestniczyło w ostatniej 39. sesji Rady Powiatu we Włodawie IV kadencji. Było wspólne zdjęcie na początku i życzenia na zakończenie. Pomiędzy było kilka interpelacji.

Włodawa odzyskała sąd

Kampania spokojna, ale z procesem

środa, 19 listopada 2014 12:06

Krasnostawski szpital otrzymał Certyfikat Akredytacyjny oraz Certyfikat „Zarządzania jakością ISO”. Oba dyrektor SP ZOZ Piotr Matej odebrał z rąk m.in. wiceministra zdrowia Cezarego Rzemka.

Przedwyborcze podziękowania w kościele

Mieszkańcy wymyślili, miasto wykona

czwartek, 20 listopada 2014 09:22

W przyszłym roku czeka nas budowa i przebudowa kilkunastu ulic. Powstanie nowa bieżnia i kolejna część kolektora deszczowego. W planach jest również budowa kilku placów zabaw i przygotowanie projektu przebudowy obiektów sportowych na ul. Fabrycznej. Ekip budowlanych po latach czekania i składania wniosków mają doczekać się również mieszkańcy ul. Gospodarczej, a przynajmniej jej części.

Świdnik znowu dla Jaksona?

Niedzielna nędza komunikacyjna