czwartek, 30 października 2014 12:36

Osiemnastu chełmskich przedsiębiorców, w tym redaktor naczelny „Nowego Tygodnia”, otrzymało wyróżnienia od wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Wręczyła je Agata Fisz, prezydent Chełma, podczas konferencji z udziałem przedstawicieli Lubelskiego Klubu Biznesu.

Ciąg dalszy nastąpi

Podatki bez zmian

czwartek, 30 października 2014 13:47

Połowa lublinian pójdzie 16 listopada zagłosować. I połowa z nich postawi krzyżyk przy nazwisku obecnego włodarza miasta, Krzysztofa Żuka z PO. Tak przynajmniej wynika z sondażu, przeprowadzonego przez Homo Homini dla „Kuriera Lubelskiego”.

Krzyż 60-lecia dla siatkarskiej legendy

Ciągną net przez pola

poniedziałek, 27 października 2014 13:56

(19 października) Marzena Trociuk zorganizowała i przeprowadziła „białą niedzielę” w ośrodku Zdrowia NZOZ „SALUS” w Wyrykach. Można było nieodpłatnie skorzystać z porad lekarzy specjalistów: chirurga ogólnego i naczyniowego, ginekologa-położnika, diabetologa oraz otolaryngologa. Przeprowadzono również badania przesiewowe w zakresie pomiaru poziomu hemoglobiny glikolowanej oraz badanie słuchu.

Nagroda zamiast kary?

Dobry gospodarz to dobry wójt

poniedziałek, 27 października 2014 14:12

Rozmowa z Markiem Sikorskim, kandydatem PSL do rady powiatu w Krasnymstawie

Cukrownicy donoszą na... policję

Będzie tomograf i rezonans

czwartek, 30 października 2014 11:17

Między asfaltową ul. Wyszyńskiego i wyłożoną płytami ul. Kusocińskiego trudno szukać drogi, po której można bez trudu przejechać. Takiego stanu rzeczy mają dość świdniczanie mieszkający w położnym w tym rejonie dużym osiedlu domków jednorodzinnych. Żądają jak najszybszej budowy dróg asfaltowych na tym terenie i zwracają uwagę na niesprawiedliwy podział miejskich pieniędzy przeznaczanych na inwestycje.

Ślimaczy proces

Świdnik da się lubić