czwartek, 24 lipca 2014 17:37

Od poniedziałku (21 lipca) obowiązuje zakaz handlu na łączniku pomiędzy ul. Lwowską a Popiełuszki. Przepędzani handlarze na kilka dni przed wprowadzeniem nowych przepisów zapowiadali opór, podnosząc, że odbiera się im „chleb”. Z kolei kupcy z pobliskiego bazaru nie kryli satysfakcji.

Jesteśmy na szarym końcu

Zmarł czy odebrał sobie życie?

czwartek, 24 lipca 2014 15:39

W miniony wtorek śmigłowiec AW 149 otrzymał włoski certyfikat wojskowy. Jest to znaczące wydarzenie, zwłaszcza w kontekście zaoferowania tej maszyny przez włosko-angielski koncern polskiej armii.

Stadion tuż, tuż

Rekolekcje na rowerze

środa, 23 lipca 2014 17:58

Tomasz „Rychu” Rysio z Okuninki pierwszy sezon ściga się w Pucharze Polski Supermoto. Mimo niewielkiego doświadczenia jest rewelacją tych zawodów, w których zajmuje fantastyczne 5. miejsce w klasyfikacji generalnej. Może awansować jeszcze wyżej, bo do końca mistrzostw pozostały jeszcze dwie rundy.

Kierujący byli trzeźwi

Rejonowy nie dla Włodawy

środa, 23 lipca 2014 18:40

13 lipca w Żółkiewce był nie tylko upalny, ale i wystrzałowy. W niedzielne popołudnie w prawie całej gminie słychać było huk armat. Tutejszy Ośrodek Kultury Samorządowej zorganizował „Piknik historyczny”.

Nagła śmierć strażaka-społecznika

Izbica najbiedniejsza

czwartek, 24 lipca 2014 11:19

W miniony wtorek radni zatwierdzili nowy podział powiatu na okręgi wyborcze. Zmiany nie podobają się szczególnie radnym z PSL. Największy problem pojawił się przy połączeniu gmin Trawniki i Rybczewice w jeden okręg. Uchwała już została zaskarżona.

Teren czeka na koniunkturę

Stadion gotowy na wielki mecz