środa, 17 września 2014 14:42

Mało brakowało, a młodzi małżonkowie Monika i Tomasz Kulawczukowie z Horodyska i ich 7-letnia córeczka Wiktoria straciliby życie w pożarze swojego domu. Żyją tylko dzięki sąsiadce, która w porę dostrzegła płomienie i wyrwała ich z głębokiego snu. Jednak drewniany dom, który dopiero skończyli remontować, spłonął praktycznie doszczętnie. Nie był ubezpieczony. Pogorzelcy proszą ludzi dobrej woli o wsparcie.

Odnalazł się cały i zdrowy

Dwadzieścia szwów po ataku amstaffa

czwartek, 18 września 2014 21:22

Na Dziesiątej powstał Klub Seniora. W czwartek w Szkole Podstawowej nr 40 przy ul. Róży Wiatrów 9 odbyło się jego uroczyste otwarcie.

Autobusem bez biletu

Działaj i wygrywaj!

poniedziałek, 15 września 2014 11:48

Aż trzy pożary stert słomy wybuchły w ciągu ostatnich dwóch tygodni w powiecie włodawskim. Najdotkliwszy w skutkach okazał się ten z 10 września, kiedy to w Andrzejowie (gm. Urszulin) spłonęło 1500 bel wartych 35 tys. zł.

Statystycznie w pierwszej trójce

Urszulin pretendentem

poniedziałek, 15 września 2014 12:55

Dwa auta marki BMW uczestniczyły w wypadku w centrum Gorzkowa. 18-latek wylądował w szpitalu. Inni kierowcy, nie mogąc jechać zablokowaną drogą, urządzili sobie objazd przez... środek cmentarza.

Podatek za 187 lat z góry?

Szpital znów się zadłuża

czwartek, 18 września 2014 08:33

Tradycyjnej świdnickiej prawicy (Rodzina i Prawo) i lewicy (Świdnik Wspólna Sprawa, SLD) przed wyborami wyrosła niespodziewanie konkurencja – KWW Prawy Świdnik oraz KWW Lewy Świdnik. Obydwa nowe komitety zapowiadają, że mają w planach wystawienie list do rady miasta, a być może również do powiatu. Jednak mało kto te szumne zapowiedzi traktuje poważnie, podejrzewając, że tak naprawdę Prawy Świdnik mógł powstać z inspiracji… lewicy, a Lewy Świdnik to riposta … prawicy.

Drogi dogonią rowery?

Będzie więcej schetynówek?