środa, 13 sierpnia 2014 19:07

Firma Fresenius uruchomiła oddział dializ w budynku byłej pralni chełmskiego szpitala. Pacjenci mają tam iście europejskie warunki. Nowoczesne urządzenia, wygodne fotele i telewizja na czas zabiegów.

Kosztowny wybryk 17-latka

Hondą wyrwał drzewo

czwartek, 14 sierpnia 2014 13:54

– To jakiś koszmar! – skarżą się mieszkańcy ul. Dożynkowej, którym w nocy nie daje spać ciężki sprzęt, pracujący przy budowie kanalizacji. – Huk zamykającej się w środku nocy klapy w wywrotce może przyprawić o zawał – zżymają się. MPWiK mówi, że prace muszą odbywać się w nocy, bo tak nakazał Zarząd Dróg i Mostów, aby… zmniejszyć uciążliwości.

Market w oknie

Siłą jakość polityków

środa, 13 sierpnia 2014 08:24

Od ubiegłego roku skręcający kierowca samochodu musi ustąpić pierwszeństwa przejazdu jadącemu na wprost rowerzyście. Okazuje się, że ten przepis nie dotyczy Włodawy, a przynajmniej dwóch skrzyżowań ze ścieżką rowerową wiodącą nad Białe, bo tam to rowerzyści muszą się zatrzymywać, by przepuścić skręcające auta.

Gorący urząd pracuje krócej

Jarmark Leśny już w niedzielę

środa, 13 sierpnia 2014 09:17

Mieszkańcy Krasnegostawu po raz kolejny muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruszyła wielka inwestycja powiatu - „Przebudowa ulic Mickiewicza, PCK, Oleszczyńskiego i Sikorskiego aż do drogi krajowej nr 17”.

Pałac w Tarnogórze uratowany

Remont zbiornika z problemami

czwartek, 14 sierpnia 2014 10:46

Na początku miasto zadba o promocję terenów wokół lotniska. Pieniądze na ten cel już są. W następnej kolejności na tym obszarze mają powstać drogi i niezbędna dla przedsiębiorców infrastruktura. Później tereny między portem a obwodnicą Lublina mogą zostać włączone do lubelskiej SSE. Pierwsze rozmowy na ten temat już się toczą.

Wspólnota najważniejsza

Krzaki stanęły na drodze