środa, 15 października 2014 15:32

Po 20 listopada br. dowiemy się, ile będzie kosztowała budowa aquaparku. Spółka Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie właśnie ogłosiła przetarg na wyłonienie wykonawcy obiektu. Być może jeszcze w tym roku zostanie podpisana umowa z firmą, która zrealizuje największą sportową inwestycję w mieście.

Marcelinka jedzie na kolejne badania

Dwie nowe karetki w pogotowiu

czwartek, 16 października 2014 15:22

Kupcy z Targu Pod Zamkiem narzekają, że mimo wcześniejszych uzgodnień nie mają żadnego kontaktu z przedstawicielami inwestora budowanej obok nich galerii „Tarasy Zamkowe”.

Jesteśmy mądre – chcemy być równe

Gotowi do wyścigu po mandaty

poniedziałek, 13 października 2014 09:58

(6 października) Tylko ok. 40 osób, głównie nauczycieli, przybyło do Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie na otwarte spotkanie z minister edukacji narodowej - Joanną Kluzik-Rostkowską, która wizytowała jednostki oświatowe na Lubelszczyźnie. Nie dało się ukryć, że było to spotkanie związane z wyborami samorządowymi, bowiem ministrowie ruszyli w Polskę, by pomóc samorządowcom z PO i PSL-u je wygrać.

Radnym być

Skruszony złodziej zwrócił łup

poniedziałek, 13 października 2014 10:39

Rodzina Kowalskich z Tarzymiechów Trzecich boi się o swoje zdrowie i życie. - Nasz dom stoi na skarpie, którą podmywa woda. Część ziemi już się obsunęła, w jednym z pokoi popękały okna. Jeśli gmina nie rozwiąże problemu, to nasze mieszkanie w końcu runie na drogę - mówi Iwona Kowalska.

Koziołkowanie na quadzie

Zjechał na pobocze i umarł

czwartek, 16 października 2014 10:45

Ruszyła budowa parkingu przy ul. Racławickiej 28. Wreszcie żużlowy plac pełen dołów zostanie utwardzony i zyska estetyczny wygląd.

Do wyborów gotowi, start!

Remontują od lat i skończyć nie mogą