środa, 25 lutego 2015 12:24

52-letni mieszkaniec Kamiennej Góry (gm. Wierzbica) został potrącony przez autobus w Ochoży Kolonii (gm. Chełm). Ratownicy reanimowali rowerzystę. Niestety, nie udało się im go uratować.

Wciąż szukają Agnieszki Iwko

Zginął przygnieciony samochodem

czwartek, 26 lutego 2015 12:55

Nie milkną echa kontrowersyjnej wycinki drzew na Bronowicach. Miasto próbuje ratować sytuację, naciskając dewelopera, aby jak najszybciej wybudował rekompensacyjne skwerki.

Ukradli broń komendantowi

Fachowiec z partii

poniedziałek, 23 lutego 2015 12:55

W czwartek (19 lutego) rolnicy z gmin Hanna, Włodawa i Sosnówka dołączyli do akcji protestacyjnej w Warszawie, domagając się wypłaty odszkodowań za straty w uprawach spowodowane przez dzikie zwierzęta oraz interwencji na rynkach wieprzowiny i mleka.

Przewodniczący na sutej diecie

Żądają niezależnego eksperta

poniedziałek, 23 lutego 2015 13:19

Wszyscy mają w pamięci dramatyczne wydarzenia roku ubiegłego, kiedy Krasnystaw i gminę Izbica dotknęła największa od dziesięcioleci powódź. W ubiegłym tygodniu w krasnostawskim starostwie zastanawiano się, co zrobić by podobny dramat już się nie powtórzył.

20 tysięcy za zgodę na wiatraki?

Drzewa ścięte po znajomości?

czwartek, 26 lutego 2015 13:13

Na pytanie, gdzie mieszkańcy mają szukać kontaktów z radnymi, większość osób odpowiada, że na stronie internetowej miasta albo w siedzibie ratusza. Problem jednak w tym, że akurat na stronie internetowej ani maili, ani telefonów do radnych nie ma. Adresy poczty elektronicznej mają być co prawda upowszechnione, ale na razie nie wiadomo kiedy. Gdzie w takim razie mieszkańcy mają szukać swoich radnych?

Samosąd z kosztownym finałem

Świdniczanie zagrają o budżet