środa, 22 października 2014 13:48

Wielka radość w domu Jolanty i Józefa Ćwirów z Gotówki w gminie Ruda-Huta. W poniedziałek (13 października) sąd rodzinny zdecydował, że ich już ponad trzymiesięczny synek będzie mógł wrócić z nimi do domu. Do tej pory chłopczyk przebywał w szpitalu, bo sąd uznał rodziców za niezdolnych do sprawowania opieki nad dzieckiem. W końcu zmienił zdanie.

14-latek ugasił pożar

Posłanka drąży w sprawie węgla

czwartek, 23 października 2014 13:37

Dobiegła końca VII edycja konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina. Podsumowano go 17 października w hali Targów Lublin SA. Uroczysta gala miała tutaj nadmiar miejsca i spory rozmach organizacyjny, m.in. atrakcyjną, strojną w barwy grodu oprawę.

Dzięki temu, że tu studiowałam...

Rozwój warto zaplanować

poniedziałek, 20 października 2014 19:29

(19 października) Andrzej Romańczuk, lider włodawskiego PSL, na scenie włodawskiego kina zaprezentował kandydatów do samorządu oraz program ludowców. Gościem specjalnym konwencji był eksmarszałek województwa, a obecnie eurodeputowany Krzysztof Hetman.

Rywalka wójta zabezpiecza stołek

Zdecydowały kwalifikacje, nie wiek

poniedziałek, 20 października 2014 10:54

Przez trzy lata kilkanaście razy włamali się do strażackich remiz i kradli m.in. pompy wodne warte po kilka tysięcy złotych i strażackie węże. Wpadli w ubiegłym tygodniu. Złodziejami rabującymi sprzęt służący do ratowania życia i mienia okazali się dwaj 23-latkowe z Krasnegostawu i gminy Krasnystaw.

Już nie zarobią na trawce

Idą po władzę

czwartek, 23 października 2014 13:18

W ostatni piątek minął termin zgłaszania kandydatów w wyborach do władz miasta. W Świdniku o funkcję burmistrza powalczy obecny włodarz Waldemar Jakson, a także przewodniczący powiatowych struktur PO Waldemar Białowąs i szef powiatowego SLD Grzegorz Świerczyński. Tylko ten ostatni dotąd nie walczył jeszcze w wyborach na szefa miejskich władz.

Demonstracja przy krzyżu

Więcej miejskich ulic