Kings of the rock i Pod Nogą najlepsi w Otwartych Mistrzostwach Lublina w Streetballu 2016

Zespoły Kings of the rock w kategorii open oraz Pod Nogą w kategorii do lat 18 wygrały VII Otwarte Mistrzostwa Lublina w Streetballu. W zawodach rozgrywanych w sobotę przed halą Globus w ramach LBN Street Sport’s & Art Festival, uczestniczyło 17 drużyn.
W finale kategorii open Kings of the rock pokonali 8:2 ekipę Gitara, a w meczu o 3. miejsce In yuor Face wygrali z UKR 9:6.
W kategorii U18 w meczu o 1. miejsce zespół Pod Noga zwyciężył Digi Digi Taś Taś 11:7. Trzecia lokata po wygranej 5:4 z Motur Junajted przypadła drużynie Pazery.
Tradycyjnie już zawodom towarzyszyły konkursy rzutów za trzy punkty oraz wsadów. Oto ich wyniki:
za trzy punkty – kategoria U18: 1. Karol Kazmirowski, 2. Gerard Nawrocki, 3. Paweł Dolecki; open: 1. Krzysztof Barszczewski, 2. Mateusz Unilmiuk, 3. Paweł Zieliński
wsady: 1. Patryk Mitura, 2. Paweł Szyszkowski, 3. Maciej Suroż.