Najlepsi z najlepszych

Od kilku lat u progu wakacji na łamach „Nowego Tygodnia” publikujemy nazwiska uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. W ten sposób chcemy docenić ich całoroczną pracę i trud wkładany w zdobywanie wiedzy. Jako pierwszych, prezentujemy prymusów z klas szóstych SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3,
SP nr 4, SP nr 5, SP nr 10, ZSO nr 8, Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum „Razem” oraz I LO.

SP nr 1 w Chełmie

Klasa 6a: .Bogumiła Wójtowicz – 5,45, Julia Malec – 5,45, Ilona Bedlińska – 5,36, Krzysztof Mironiuk – 4,91.
Klasa 6b: Magdalena Puk – 6,0, Patrycja Bas – 5,73, Karina Duliasz – 5,82, Wojciech Żołnacz – 5,55, Adam Kuryś – 5, 36, Michał Łatka – 5,36, Greta Kazaren – 4,82

SP nr 2 w Chełmie

Klasa 6: Martyna Psionka – 5,36, Agata Małyszek – 5,27, Oliwia Nadolska – 5,18, Zuzanna Paluch – 5,18, Julia Huszcz – 5,1, Aleksandra Kaczanowska – 5,09, Sylwia Walęciuk – 5,09, Oliwia Mazurek – 5.

SP nr 3 w Chełmie

Klasa 6: Adrian Kulasza – 5,55, Natalia Walczuk – 5,45, Mateusz Grzywny – 5,38, Patryk Pułajdowicz – 5,09, Patrycja Batalińska – 5,0, Emilia Fijałko – 5,0.

SP nr 4 w Chełmie

Klasa 6a: Aleksandra Majówka – 6,0, Zuzanna Betiuk – 5,8, Joanna Bis – 5,7, Emilia Darmorost – 5,6, Aleksandra Falenta – 5,6, Zuzanna Misan – 5,6, Hanna Betiuk – 5,3, Zuzanna Świś – 5,2, Michał Gajewski – 5,2, Kamila Osińska – 5,2 Klaudia Barwińska – 5,1, Nikodem Wadowski – 5,1.
Klasa 6b: Remigiusz Zazula – 5,6, Marta Kusiak- 5,5, Szymon Luchowski – 5,3, Bartłomiej Karge – 5,2, Krzysztof Pietraszek – 5,1, Patrycja Chmielewska – 5,0.
Klasa 6c: Edyta Jacyniuk – 5,7, Patrycja Krukowska – 5,5, Sylwia Plata – 5,5, Alicja Szczepańska – 5,3, Julia Daniewska – 5,3, Weronika Greniuk – 5,1, Luiz Mołodecki – 5,1.

SP nr 5 w Chełmie

Klasa 6a: Marcin Sosnowski – 5,0, Tobiasz Wróblewski – 5,75.
Klasa 6b: Michał Janiszewski – 5,27, Anastazja Koleniec – 5,1, Kacper Korzeniewski – 5,36, Julia Kudelska – 5,45, Julia Olifirowicz – 6,0, Weronika Porch – 5,0, Weronika Pytrak – 5,82, Sara Sapiaszko – 6,0, Amelia Skolasińska – 5,45, Anita Szaran – 5,45, Katarzyna Tatys – 5,91, Bartosz Tymura – 5,36.
Klasa 6c: Angelika Kołodziej – 5,18, Patryk Korszla – 5,0, Martyna Pastuszak – 5,09, Tomasz Płonkowski – 5,36, Kinga Sienkiewicz – 5,55.
SP nr 10 w Chełmie
Klasa 6: Dominika Błażejczuk – 5,7, Piotr Dąbrowski – 5,1, Maja Duszak – 5,9, Klaudia Kilian – 5,45, Joanna Kraska – 5,9, Julia Lesicka – 5,0, Martyna Maik – 5,54, Dominika Nowosad – 5,9, Natalia Osieleniec – 5,1, Dominik Piątek – 5,0.

Niepubliczna SP Razem w Chełmie

Klasa 6: Aleksandra Grabarczuk – 5,27, Oliwia Jakubowska – 5,0, Karolina Oberda – 5,08, Amelia Paterek – 5,36, Kinga Romaniuk – 5,0 .

Niepubliczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Razem w Chełmie

Wiktoria Rzeszot – 5,38.

I LO w Chełmie

Klasa 1a: Magdalena Iwańczuk – 5,12, Paulina Karamać – 4,88, Aleksandra Malec – 4,62, Klaudia Mazurek – 5,31, Izabela Medolińska – 4,81, Aleksandra Panas – 4,50, Dominika Piecuch – 5,0, Edyta Połajdowicz – 4,81, Weronika Skibińska – 4,62,
Klasa 1b: Dominika Popielnicka – 4,50.
Klasa 1c: Aleksandra Kuźmiczuk – 4,88, Katarzyna Mucha – 4,62, Michał Otkała – 4,75, Karolina Popielnicka – 4,53, Aleksandra Poturaj – 4,5, Iwona Rafalska – 5,06, Patrycja Siennica – 4,81, Karolina Śniatkowska – 5,0.
Klasa 1d: Aleksandra Betiuk – 4,75, Patrycja Bucior – 4,5, Zuzanna Derewecka – 4,5, Diana Gradus – 4,62, Agata Jaciuk – 4,5, Ewelina Okoń – 4,5.
Klasa 1e: Stanisław Baryła – 4,62, Jakub Dobosz – 4,56, Anna Dubaj – 4,56, Kamila Gałan – 4,81, Konrad Iwko – 5,06, Julia Pogoda – 4,50, Karolina Śnieg – 4,75, Aleksandra Świtacz – 4,88.
Klasa 1f: Jan Bedliński – 5,06, Marcin Ceglarek – 5,0, Anna Czyżyk – 5,25, Konrad Hejna – 4,81, Jakub Jeleń – 4,75, Michał Kryszczuk – 4,62, Wojciech Łubkowski – 4,50, Jakub Marchwiany – 4,50, Filip Mazur – 5,19, Michał Nowosad – 5,06, Bartosz Piech – 4,56, Bartłomiej Sawa – 4,93, Agata Szajkowska – 4,94, Amelia Szustak – 4,81, Laura Wołoszun – 4,81, Adrian Woźniak – 4,62.
Klasa 2a: Anita Adamiec – 4,8, Paulina Budzicka – 4,8, Magdalena Donhefner – 5,1, Klaudia Drozd – 4,9, Magdalena Gregorowicz – 4,8, Emilia Grochowska – 5,2, Aleksandra Korzeniewska – 4,8, Aleksandra Mikus – 5,0, Estera Parada – 4,6.
Klasa 2b: Kamil Głaz – 4,6, Kinga Kiryk – 4,9, Eliza Korchut – 4,50, Paula Korniszuk – 5,0, Mikołaj Polak – 4,9, Barbara Sadlak – 4,8, Natalia Serej – 4,9, Sylwia Stasińska – 5,0, Oliwia Wilgocka – 4,6.
Klasa 2c: Maria Lik – 4,56, Milena Mazurek – 5,0.
Klasa 2d: Małgorzata Górska – 5,12, Natalia Grabińska – 4,88, Emilia Szajda – 4,5, Magdalena Tchórzewska – 4,75.
Klasa 2e: Piotr Adamczyk – 5,0, Patrycja Kasjan – 4,50, Karol Morawski – 4,88, Aleksandra Mrozek – 5,0, Karolina Rataj – 4,75, Katarzyna Wójtowicz – 5,12, Agnieszka Zoruk – 4,75.
Klasa 2f: Kamil Adamiec – 4,78, Marek Auguściuk – 4,56, Kamil Dudek – 4,89, Karolina Dżaman – 4,67, Dominika Grzejszczyk – 4,78, Michał Hetmańczuk – 4,78, Estera Kisielewicz – 4,5, Oliwia Kołodyńska – 4,89, Michał Kozar – 4,67, Weronika Łukasik – 5,0, Helena Mazurek – 5,11, Barbara Odrzywolska – 4,78, Magdalena Osowska – 4,78, Aleksandra Pukas – 4,78, Arleta Szymczuk – 4,78, Małgorzata Wołoszun – 4,56.
Klasa 3a: Kornelia Burnos – 5,12, Kamila Gółkowska – 4,84, Beata Krupa – 4,84, Kinga Kułaga – 4,63, Paulina Pawłowicz – 4,84, Aleksandra Płocienniak – 4,83, Karolina Roman – 4,89, Patrycja Roman – 4,89, Kinga Seniuk – 4,68, Dominika Skóra – 4,84, Aleksandra Staniuk – 4,84, Dominika Suprynowicz – 5,05.
Klasa 3b: Karolina Borysiuk – 4,83, Patryk Gąsior – 4,65, Jagoda Głąb – 4,61, Arkadiusz Jarmuł – 4,67, Anita Łąkowska – 4,83, Klaudia Macegoniuk – 4,80, Klaudia Petruk – 4,78, Agata Pozaroszczyk – 4,61, Karolina Rafalska – 5,17.
Klasa 3c: Natalia Hyjek – 4,59, Dominika Korzeniewska – 4,59, Weronika Marek – 4,65, Magda Raczyńska – 4,59, Kinga Stempkowska – 4,65, Natalia Szynaka – 5,0.
Klasa 3d: Ewa Mikulska – 4,59, Artur Nyszko – 4,82, Oliwia Parol – 4,76, Małgorzata Sawicka – 4,53, Michalina Suchoń – 4,76.
Klasa 3e: Magdalena Charęża – 4,59, Barłomiej Dziura – 4,53, Krystian Rodzaj – 4,65, Dominika Szponar – 4,75, Joanna Tulidowicz – 4,56.
Klasa 3f: Michał Bednaruk – 4,53, Monika Binkiewicz – 5,0, Alicja Cichosz – 4,53, Mateusz Florek – 4,65, Piotr Kociuba – 4,71, Jakub Koguciuk – 4,65, Krzysztof Kuflewski – 5,12, Dominika Marek – 4,88, Greta Mielniczuk – 4,76, Karolina Porch – 4,82, Michał Przybysz – 4,59, Jakub Rejent – 5,24, Agata Rzeźniczuk – 4,76, Klaudia Skiba – 4,88, Łukasz Skibiński – 4,76, Kornelia Staszewska – 5,47, Michał Szozdowski – 4,59, Natalia Tulikowska – 4,88, Kacper Wnorowski – 4,76, Grzegorz Zagraba – 5,35.

SP nr 8 w Chełmie (ZSO nr 8)

Klasa 6a: Monika Adamska – 5,45, Paulina Jańczuk – 5,36, Nikola Oleksiejuk – 5,18, Alicja Siatka – 5,0.
Klasa 6b: Filip Studziński – 5,45, Łukasz Kołaczkowski – 5,36, Izabela Mostowska – 5,18, Weronika Kowalczyk – 5,0.
Klasa 6c: Martyna Fic – 5,82, Agata Mikulska – 5,64, Jakub Sawicki – 5,55, Natalia Misiec – 5,36, Adam Danieluk – 5,18, Krzysztof Głąb – 5,0.

Gimnazjum nr 8 w Chełmie (ZSO nr 8)

Klasa 1b: Grzegorz Jakubowicz – 5,14, Adrian Maksymiuk – 5,0.
Klasa 1c: Kordian Krzeszowiec – 5,36, Oliwia Kozłowska – 5,29.
Klasa 2a: Weronika Borowiec – 5,5, Zuzanna Morlewska – 5,36, Kacper Ćwir – 5,14.
Klasa 2d: Julia Szulc – 5,21, Klaudia Bojkowska – 5,07, Kinga Binkiewicz – 5,0.
Klasa 3b: Mateusz Grzesiuk – 5,39, Natalia Zagórska – 5,27, Aleksandra Mizgier – 5,22, Aldona Mąka – 5,22, Natalia Grzyb – 5,16, Bartosz Seroczyński – 5,11, Kamila Fedończuk – 5,05, Łukasz Sawicki – 5,05, Weronika Wojcieszuk – 5,05.
Klasa 3c: Magdalena Wąsowicz – 5,16.
Klasa 3d: Daria Szurma – 5,33.
(opr. wad)

Komentarze