Prymusi z chełmskich szkół

Od kilku lat tuż po zakończeniu roku szkolnego publikujemy nazwiska uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce. W ten sposób chcemy docenić ich całoroczną pracę i trud wkładany w zdobywanie wiedzy. W tym tygodniu kolej na prymusów z SP nr 11, ZSO nr 7, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 6, ZST, ZSBiG, ZSGiH oraz IV LO.

SP nr 11 w Chełmie

Klasa 6a: Aleksandra Pollum – 5,55, Julia Fornal – 5,5, Aleksandra Babicz – 5,36, Martyna Wiśniewska – 5,36, Olga Orłowska – 5,18, Szymon Żeleźnicki – 5,18, Dominik Korona – 5,09, Martyna Lewkowicz – 5,09, Emilia Orłowska – 5,09, Krzysztof Szewczyk – 5,09, Adam Szewczak – 5,0.
Klasa 6b: Estera Lerch – 5,8, Martyna Moskwa – 5,45, Aleksandra Szewczuk – 5,45, Angelika Kurus – 5,27, Martyna Klin – 5,09, Katarzyna Szumska – 5,09, Katarzyna Adamczuk – 5,0, Wiktoria Stelmaszuk – 5,0.
Klasa 6c: Paulina Dobosz – 6,0, Łukasz Pieńkowski – 5,91, Patrycja Kozłowska – 5,55, Paweł Buczak – 5,45, Zuzanna Gołębiowska – 5,45, Weronika Kudelska – 5,45, Zuzanna Moroz – 5,36, Monika Kuśmierczuk – 5,20, Julia Blicharz – 5,09, Martyna Chlebio – 5,09, Mateusz Dorosz – 5,0, Przemysław Kozar – 5,0, Anna Nowosad – 5,0.

SP nr 7 w Chełmie (ZSO nr 7):

Klasa 6a: Aleksandra Dąbska – 5,45, Julia Hołub – 5,45, Jakub Karpiński – 5,0, Zofia Mazurek – 5,82, Jakub Pawlak – 5,09, Lena Pejo – 5,73, Eryk Soja – 5,09, Julia Stajniak – 5,18, Anna Szczablewska – 5,36, Martyna Zbawicka – 5,55.
Klasa 6b: Zofia Godzisz – 5,45, Magdalena Maksymiuk – 5,36, Katarzyna Ostrowska – 5,64, Aleksandra Wojnicka – 5,27.

Gimnazjum nr 7 w Chełmie (ZSO nr 7):

Klasa 1a: Dominika Dudek – 5,19, Julia Kędzierawska – 5,06.
Klasa 1b: Oliwia Choina – 5,25.
Klasa I c: Julia Benet – 5,0; Dominika Odrzywolska – 5,5.
Klasa 2b: Filip Gębicki – 5,33, Krzysztof Haponiuk – 5,33, Gloria Jasińska – 5,13, Wiktoria Łubaczuk – 5,0, Jan Małysz – 5,07, Joanna Mielniczuk – 5,07, Aleksandra Nowosad – 5,2, Izabela Obcarska – 5,53, Katarzyna Pacyna – 5,40, Julia Wróblewska – 5,13, Olga Zawadzka – 5,27.
Klasa 2c: Karolina Skwarczewska – 5,27, Magdalena Staszewska – 5,07.
Klasa 3 a: Michał Żyszkowski – 5,06.
Klasa 3b: Kacper Brzuchala – 5,50, Kornelia Charęża – 5,17, Karolina Kot – 5,72.
Klasa 3c: Mateusz Bogacz – 5,0; Bartłomiej Kolano – 5,0, Magdalena Lewicka – 5,17, Marta Orłowska – 5,06, Adrian Piątek – 5,06, Michał Prus – 6,0, Paweł Ścigaj – 5,11, Nikola Tatys – 5,06, Wiktoria Węgorek – 5,33.
Klasa 3d: Katarzyna Mroczko – 5,44, Justyna Nowosad – 5,72, Aleksandra Pniowska – 5,78, Natalia Staszewska – 5,06.

Gimnazjum nr 1 w Chełmie

Martyna Majkut – 5,0, Krzysztof Olęder – 5,4, Jan Pietrzak – 5,2, Rafał Popek – 5,5, Wiktoria Sadlej – 5,1, Paulina Dadas – 5,7, Weronika Ryl – 5,3, Emilia Ziętko – 5,0, Kamila Dąbrowska – 5,0, Łukasz Kusy – 5,25, Julia Zalewa – 5,0, Mikołaj Grzywaczewski – 5,5, Klaudia Biała – 5,3, Natalia Bloch – 5,2, Małgorzata Choma – 5,5, Inga Chwedorczuk – 5,0, Zofia Hetman – 5,0, Dominika Kaliszkowska – 5,0, Sara Maglio – 5,0, Angelika Marchwiana – 5,0, Karolina Morawska – 5,1, Michał Skibiński – 5,0, Jakub Dohojda – 5,1, Monika Puk – 5,3, Przemysław Kociuba – 5,0, Anna Wójtowicz – 5,1.

Gimnazjum nr 2 w Chełmie

Klaudia Myszka – 5,46, Dominika Osieleniec – 5,06, Dariusz Kwietniewski – 5,0, Urszula Drabik – 5,43, Karolina Mazurek – 5,47, Patrycja Rafalska – 5,33, Aleksandra Mroczko – 5,27, Julia Kraczkowska – 5,4.

Gimnazjum nr 6 w Chełmie

Klasa 1a: Aleksandra Breś – 5,20, Aleksandra Mołczan – 5,20, Natalia Koziej – 5,13, Karolina Pawelec – 5,13, Julia Stojecka – 5,07.
Klasa 1b: Katarzyna Garbacz – 5,35, Aleksandra Suchań – 5,35, Iga Artamonow – 5,24, Julia Stołpiak – 5,18, Aleksandra Szpak – 5,12, Karolina Paterek – 5,06.
Klasa 1d: Natalia Lewińska – 5,27, Aleksandra Dudek – 5,14, Wiktoria Kozik – 5, Katarzyna Nikodem – 5, Maria Nowosad – 5, Paulina Skiba – 5.
Klasa 1e: Agnieszka Klasura – 5.
Klasa 1f: Maja Pasztelan – 5,19, Kacper Szuba – 5,07.
Klasa 1g: Klaudia Budzyńska – 5,33, Julia Smerdel – 5,33, Julia Król – 5,20, Adriana Gronczak – 5,13, Katarzyna Dżaman – 5, Karol Kudelski – 5, Natalia Załużna – 5.
Klasa 2a: Laura Dukiewicz – 5,25, Adrian Kruczyński – 5,19, Anna Zielińska – 5,12, Helena Chaciuk – 5,06, Damian Kretowicz – 5, Bartosz Pomiankiewicz – 5.
Klasa 2b: Kornelia Goszczyńska – 5,4, Gabriela Muszyńska – 5,27, Kinga Rafalska – 5,27, Aleksandra Czyżyk – 5,20, Karolina Gajewska – 5,20, Katarzyna Dobrowolska – 5,07, Artur Matuszewski – 5,07.
Kasa 2d: Kinga Cukrowska – 5,20, Weronika Zakrzewska – 5,13, Oliwia Sławińska – 5.
Kasa 2g: Aleksandra Kuźmińska – 5,13.
Klasa 2f: Michał Kowalczuk – 5,07.
Klasa 3a: Justyna Juścińska – 5,42, Piotr Wieczorek – 5,37, Piotr Obst – 5,21, Paweł Sokołowski – 5,21, Katarzyna Lisiecka – 5,16, Wojciech Ostrowski – 5,16, Katarzyna Karapuda – 5,11, Maciej Wiśniecki – 5.
Klasa 3b: Julia Sieciechowicz – 5,47, Jakub Bochen – 5,42, Aleksandra Zalewa – 5,42, Kinga Kudyba – 5,32, Zofia Płonkowska – 5,32, Justyna Strycharczuk – 5,32, Dominika Ślęczka – 5,26, Martyna Skolasińska – 5,16, Kinga Żurawska – 5,05, Katarzyna Bartoszuk – 5,11, Anna Stelmaszczuk – 5,11, Aleksandra Hnydka – 5,05, Natalia Lewkowicz – 5, Julia Pitera – 5.
Klasa 3c: Kamila Ziemianek – 5,56, Patryk Nowosad – 5,31, Adrianna Rogucka – 5,25, Kamila Sawicka – 5,25, Daniel Załoga – 5,25, Weronika Kiełbasa – 5,19, Aleksandra Herman – 5,13, Maria Sobieszczuk – 5,13, Julia Bitner – 5,06, Karol Sawicki – 5,06, Karolina Spendel – 5,06, Krzysztof Szydłowski – 5,06, Weronika Torbiczuk – 5.
Klasa 3g: Dominika Lubawska – 5,53, Agnieszka Kowalczuk – 5,42, Patrycja Martyniuk – 5,16, Weronika Sokół – 5,11, Agata Petelska-Gruba – 5,11.
Klasa 3h: Wiktor Grela – 5,32, Maciej Zając – 5,21, Filip Mazurek – 5,05, Karolina Poliwczak – 5,05, Karolina Farfos – 5, Estera Oleszczuk – 5, Magda Pieniążek – 5, Julia Strelczuk – 5, Jakub Żbikowski – 5.

Zespół Szkół Technicznych w Chełmie

Klasa 1i: Jakub Sawa – 4,76, Paweł Kruk – 4,91.
Klasa 1gm: Mikołaj Cekut – 4,79.
Klasa 2i: Mateusz Wasyluk – 4,8.
Klasa 2g: Paulina Szynkaruk – 5,0, Edyta Szozdowska – 4,9.
Klasa 2e: Kamil Kudrzycki – 4,8.
Klasa 2s: Łukasz Adamski – 5,38, Jakub Szydłowski – 4,75.
Klasa 2mt: Kacper Borowicz – 5,13.
Klasa 3mk: Damian Ulewicz – 4,56.
Klasa 3ig: Dominika Dębińska – 4,59, Paweł Weremko – 4,65, Andrzej Lewiński – 5,38.
Klasa 3em: Grzegorz Waleczek – 4,5.
Klasa 4mg: Dobrawa Hopaluk – 4,5.
Klasa 4ke: Łukasz Wędzina – 4,6.
Klasa 4im: Mateusz Krzeszowiec – 5,18, Bartłomiej Nieborak – 4,60.

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie

Technikum nr 4
Klasa 1ht: Vladyslava Pavlova – 4,90, Kateryna Steblyna – 4,76.
Klasa 2at: Dominika Czuluk – 4,94.
Klasa 2ht: Paulina Ziemoląg – 4,80.
Klasa 3at: Mateusz Piątek – 5,11.
Klasa 4ht: Katarzyna Kamińska – 4,91, Katarzyna Bojarczuk – 4,82, Dominika Chmiel – 4,55.
Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4
Klasa 3dz: Justyna Aleksiejuk – 4,9.

Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie:

Klasa 1 at: Marceli Langiewicz – 5,2, Izabela Marynowska – 4,65, Mateusz Guzik – 4,45.
Klasa 1 bt: Aleksandra Cichosz – 5,16, Patrycja Mil – 5,05, Gabriela Swatek – 5,05, Angelika Mróz – 4,9, Małgorzata Buda – 4,77, Kamil Troć – 4,77.
Klasa 2 at: Albert Maj – 4,5.
Klasa 2 bt: Aldona Semeniuk – 5,5, Magdalena Krzyś – 5,43, Oliwia Pastuszak – 5,15, Marcin Barlakowski – 5,14, Aleksandra Oleszczuk – 5,0, Dominika Kieller – 4,86, Paulina Czechorowska – 4,79.
Klasa 2 ct: Karolina Mazurek – 5,16, Anna Rękas – 4,85, Eryka Alwas – 4,78.
Klasa 3 at: Jakub Wysocki – 4,82.
Klasa 3 bt: Ada Jamroz – 5,17, Damian Heratym – 5,0, Magda Wypychiewicz – 4,93, Karolina Kuchta – 4,86, Paweł Stankiewicz – 4,79.
Klasa 3 ct: Joanna Szponar – 4,9. Emilia Nowosad – 4,8.
Klasa 4 at: Dawid Furgała – 4,83.
Klasa 4 bt: Izabela Przychodaj – 5,32, Dorota Szpakowska – 5,14, Karolina Suprun – 5,0, Damian Piech – 4,75.
Klasa 4 ct: Klaudia Honory – 4,92, Monika Martyniak – 4,81.

IV Liceum Ogólnokształcące w Chełmie:

Klasa 1a: Piotr Koguciuk – 5,18, Dominika Jędrzejewska – 5,0, Jakub Kapka – 4,94, Samuel Dudek – 4,86.
Klasa 1b: Kamila Piasecka – 5,0, Marta Strelczuk – 4,94, Aleksandra Gęba – 4,82.
Klasa 1c: Patrycja Rogala – 5,25, Marzena Filipczuk – 5,13, Julia Skiba – 4,88, Wioletta Walczuk – 4,81, Klaudia Jarzynka – 4,75, Anita Sidoruk – 4,56, Karolina Świerczyńska – 4,53.
Klasa 2a: Paulina Hanczaruk – 5,22, Magdalena Piekaruk – 4,89, Małgorzata Kotowska – 4,78.
Klasa 2b: Rafał Popek – 5,33, Natalia Hołubowicz – 5,22, Ewelina Bochniak – 5,22, Natalia Duranowska – 5,0, Jakub Kowalczyk – 4,9, Dominika Cywka – 4,8.
Klasa 2c: Klaudia Tarnowska – 4,8, Agnieszka Nowak – 4,6, Sandra Kędzierawska – 4,6,
Klasa 3a: Michał Łopocki – 4,76, Adrian Gierun – 4,59.
Klasa 3b: Justyna Kurant – 5,0, Dominika Michalak – 4,76, Daria Przechocka – 4,76, Ewelina Rogowska – 4,76.
Klasa 3c: Alicja Łukaszewska – 5,33, Dominika Handzel – 4,77, Joanna Rebizant – 4,66, Natalia Worobij – 4,66, Karolina Mendel – 4,66.
Kasa 3d: Karolina Fik – 5,19, Wioletta Szczepaniak – 5,13, Magdalena Wójcik – 5,06, Joanna Bejda – 4,94, Sebastian Wnuk – 4,88, Anna Starzyniec – 4,76, Agata Fedec – 4,65, Sylwia Żydek – 4,53.
Klasa 3e: Samanta Guz – 4,82. (opr. w)

Komentarze

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMarcelinki dopilnuje kurator?
Następny artykułSpisali się