Prymusi 2015/2016

Jak co roku prezentujemy listę lubelskich i świdnickich prymusów, na której znajdują się uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjów, którzy uzyskali średnią 5,0 i więcej oraz szkół ponadgimnazjalnych ze średnią minimum 4,5. Szkoły wciąż mogą przesyłać do redakcji nazwiska swoich najlepszych uczniów na adres: emilia.kalwinska@gmail.com.

Szkoła Podstawowa
nr 43
im. I. J. Paderewskiego
w Lublinie
Klasa 6 a:
Karolina Bęczkowska – 5,20
Amelia Kołodziejczyk – 5,20
Filip Pytka – 5,00
Klasa 6 b:
Wiktoria Rola – 6,00
Wiktoria Ścibak – 5,90
Paulina Oleszek – 5,80
Nikola Jeż – 5,40
Agata Kowalczyk – 5,40
Barbara Micek – 5,22
Angelika Cięszczyk – 5,10
Filip Kułaga – 5,00
Klasa 6 c:
Patrycja Szypulska – 6,00
Karolina Sałasińska – 5,80
Julia Wójcik – 5,80
Martyna Bartoszczyk – 5,60
Paulina Szczygielska – 5,60
Barbara Szcześniak – 5,50
Paweł Sitarz – 5,45
Konrad Berecki – 5,30
Agata Grudzień – 5,30
Alicja Iwan – 5,30
Filip Szczepanek – 5,30
Wojciech Cejzer – 5,20
Maciej Lendzion – 5,20
Mateusz Mazurkiewicz – 5,20
Mateusz Ziółek – 5,20
Klasa 6 d:
Sylwia Materna – 5,60
Amelia Majczyna – 5,40
Julia Jarecka – 5,30
Alicja Pańko – 5,00
Klasa 6 e:
Wiktoria Zielonka – 5,40
Maja Marczewska – 5,40
Julia Kaznowska – 5,30
Patrycja Radzik – 5,30
Jan Piotrowski – 5,20
Maciej Kamiński – 5,00
Oliwia Kuczmara – 5,00
Klasa 6 f:
Filip Opoka – 6,00
Mikołaj Martyna – 6,00
Karolina Brzezińska – 5,50
Justyna Duda – 5,10
Mateusz Wójcik – 5,00
Klasa 6 g:
Natalia Przychodzeń – 5,70
Alicja Jurkowska – 5, 60
Mateusz Czech – 5, 50
Zofia Flis – 5,50
Filip Golczewski – 5,30
Jan Figiel – 5,10
Andżelika Januszewska – 5,10

Szkoła Podstawowa nr 42 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Jan Dzwonecki – 5,18
Izabela Krupka – 5,27
Maria Sendejewicz – 5,18
Natalia Kucaba – 5,36
Filip Poznański – 5,18

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego
w Lublinie
Klasa 6 a:
Monika Moryl – 5,81
Alicja Rzechowska – 5,63
Martyna Kucaba – 5,63
Patrycja Kaczmarek – 5,54
Karolina Gajowiak – 5,18
Michał Chojecki – 5,10
Klasa 6 b:
Aleksandra Dolecka – 5,64
Jan Pędowski – 5,55
Michalina Chudak – 5,36
Alicja Ginalska – 5,36
Tomasz Piskorz – 5,18
Weronika Rzepecka – 5,18
Kacper Giszczak – 5,09

SP nr 23 im. Olimpijczyków Polskich
Klasa 6 a:
Natalia Kuczyńska – 6,00
Mikołaj Białecki – 5,64
Maciej Cichoń – 5,55
Zuzanna Strojny – 5, 55
Nikola Chachulska – 5,45
Wiktoria Dudkiewicz – 5, 45
Wiktoria Gałązka – 5,45
Barbara Perzyńska – 5,45
Julia Czachór – 5,18
Agata Maraśn – 5, 09
Weronika Mroczka – 5, 09
Agata Rzeczycka – 5, 09
Klasa 6 b:
Paulina Terlikowska – 5,64
Daria Magryta– 5,55
Oliwia Pyszko– 5,55
Paulina Pitura – 5,45
Martyna Grzywacz – 5,45
Klasa 6 c:
Agata Knieć – 5,55
Martyna Gubańska– 5,45
Melania Bojar – 5,36
Dominika Górska – 5,27
Agata Sus – 5, 09
Adrian Białek – 5, 09
Klasa 6 d:
Aleksandra Witek – 6, 00
Natalia Jaworska – 6,00
Oliwia Gierczyna – 5, 82
Martyna Kochalska – 5,64
Filip Pogoda – 5,55
Sylwia Drzewiecka – 5, 45
Martyna Kaplar – 5,45
Danuta Dudkowska – 5,36
Julia Gładosz – 5,36
Samanta Cichocka – 5,27
Wiktoria Czołowska – 5,27
Jakub Domonik – 5,27
Katarzyna Szymańska – 5,18
Klasa 6 e:
Natalia Galant – 5,82
Sebastian Pergała – 5,82
Karolina Głąb – 5,64
Weronika Sosińska – 5, 64
Nikodem Chołżyński – 5,45
Wiktoria Nagórna – 5,36
Oliwia Paszko – 5,09

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego
Klasa 6 a:
Agata Kowalczyk – 5,00
Aleksandra Rakuś – 5,09
Klasa 6 b:
Zuzanna Dobrzyńska – 5,09
Natalia Huzarek – 5,18
Aleksandra Janik – 5,72

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Aleksandra Kamińskiego
Karolina Brytan – 5,18
Natalia Gaik – 5,18
Janusz Jakub – 5,00
Karpińska Małgorzata – 5,27
Maja Łacic – 5,09
Aleksandra Wieczorek – 5,09
Szymon Wnuczek – 5,09
(EM.K.)

Komentarze