W słodkim turnieju na Kalinowszczyźnie

Uczniowie ze SP Nr 4 wygrali IV Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Lublinie. W finale pokonali 3:1 rówieśników z SP Nr 25.

Na Orliku przy ul. Lwowskiej rywalizowały zespoły z sześciu placówek.
Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. SP Nr 4, 2. SP Nr 25, 3. SP Nr 27, 4. SP Nr 10, 5. SP Nr 23, 6. SP Nr 44. Najlepszym strzelcem turnieju został Jakub Kalinowski z SP nr 4. Najlepszym zawodnikiem wybrano Tomasza Lemiecha z SP Nr 25, a bramkarzem – Marcelego Filipka z SP Nr 27.
Turniej zorganizowano z udziałem i przy wsparciu dyrektora Gimnazjum nr 2 w Lublinie, Pracowniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Kolejarz”, rady dzielnicy i rady osiedla Kalinowszczyzna i MKS Kalina. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, każdy uczestnik turnieju, bez względu na miejsce wywalczone przez swoją drużynę, otrzymał słodki upominek.