Startowali chełmianie

Zawodnicy z Chełmskiej Grupy Triathlonu nie próżnują. Trójka z nich wzięła udział w Hrubieszowskim Wyścigu Kolarskim Służb Mundurowych. Wyścig odbywał się w dwóch etapach: 2,5 km jazdy indywidualnej na czas oraz 65 km wyścigu ze startu wspólnego. Anna Kędra uzyskała odpowiednio 44. miejsce i 38. w wyścigu ze startu wspólnego co dało jej 1.

miejsce w kategorii kobiet. Elżbieta Mróz zajęła 45. i 41. miejsce, co dało jej 2. miejsce. Wojciech Mróz uzyskał odpowiednio 30. i 26. miejsce.
Kolejna para Katarzyna Maciejewska i Bartosz Litwin brała udział w półmaratonie im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku. W tropikalnych wręcz warunkach chełmskim zawodnikom udało się uzyskać bardzo dobre rezultaty. Katarzyna Maciejewska osiągnęła wynik 2:10 i zajęła 170. miejsce, Bartosz Litwin również uzyskał czas 2:10 i zajął 169. miejsce.
Z kolei Marta Sawosz uczestniczyła w półmaratonie w Adamowie. Pomimo upału i źle oznakowanej trasy (zawodnicy pokonali ponad 23 km zamiast 21,1 km) zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. (red)