Zagrali dla Bartka Majewskiego

Drużyna Gęś wygrała VII edycję Turnieju Charytatywnego o Puchar Dobroczynności, organizowanego przez Stowarzyszenie Organizację Aktywnych Kibiców Piłkarskich oraz Fundację Krok do Marzeń. W finale zwycięzcy pokonali 3:1 zespół Vendetta Lublin. Trzecie miejsce, po wygranej 3:1 z 3 TOP Meble, zajęła ekipa Zamkowo.

Turniej swoją obecnością zaszczyciły szczypiornistki MKS Perła Lublin. Alesia Migdaliowa z koleżankami z zespołu najpierw dopingowała piłkarzy-amatorów do gry, a następnie wręczała osobom wylicytowane koszulki i piłki

Nie wynik sportowy zawodów, rozegranych na Orliku przy ul. Lwowskiej, był jednak najważniejszy, ale pomoc niepełnosprawnemu Bartkowi Majewskiemu. Dzięki zawodnikom, ich rodzinom, kibicom, licytującym oraz sponsorom udało się zebrać 2100 złotych.
W trakcie turnieju odbyły się także konkursy rzutów karnych oraz żonglerki dla najmłodszych. Nagrody ufundowało biuro europosła Krzysztofa Hetmana.
Za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, który tradycyjnie już medialnie wspierał turniej, organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom, kibicom, licytującym oraz firmom, bez których zawody nie odbyłyby się: Zamkowo.pl – wynajem dmuchańców, Najlepsza Drukarnia na Świecie, Carrefour Market, Lubelski ZPN, Woda mineralna Bystra oraz Gimnazjum nr 2, MKS Lublin, a także Wydziałowi Sportu Miasta Lublin. MAG