ZiP Kalina i Krupniki07 wciąż bez strat

Marmota pokonując Malagenię 2:1, wygrała czwarty mecz w Ekstralidze. Jedyną porażkę zespół zanotował w 2. kolejce, z liderem, ZiP Kalina (3:6)

Za nami piąta seria spotkań w Orlikowej Lidze Szóstek organizowanej przez LAKP.
Nadal dwa zespoły w rozgrywkach mogą poszczycić się kompletem wygranych – to ekstraligowa ZiP Kalina oraz IV-ligowe Krupniki07.


Lider ekstraligi rozgromił w przedświątecznym tygodniu aż 6:0 Ipso Iure. Bohaterem spotkania był Sebastian Szymanek, zdobywca pięciu goli.
Krupniki07 z kolei pokonały 6:3 FC Marmotki.

Ekstraliga

Ipso Iure – ZiP Kalina 0:6 (0:4). Bramki: Sebastian Szymanek 8, 13 k, 14, 20, 33, Wojciech Wrzyszcz 35.
Poker Team – Moore 2:5 (0:2). Bramki: Jacek Wójcik 27, Przemysław Skrzypczyński 32 – Marcin Urban 13, 39, Konrad Zieliński 16, Maciej Sebastianiuk 28, Dominik Pietras 34.
KS Marmota – Malagenia 2:1 (2:1). Bramki: Bartłomiej Barwiak 9, 16 – Michał Haratynowicz 7.
PHU Pad-Bud – Widok 2:3 (2:0). Bramki: Tomasz Karwat 2, 13 – Łukasz Susz 24, Łukasz Knosala 29, Jarosław Plewik 34.
Mecz: Rapid – M.A.S. Sport Dziesiąta odbędzie się 29 kwietnia.
1. Kalina 5 15 20-3
2. Marmota 5 12 14-11
3. Moore 4 9 17-11
4. Widok 5 7 12-15
5. Malagenia 4 6 9-3
6. Rapid 4 6 16-14
7. Poker Team 4 6 14-15
8. M.A.S. 3 4 13-12
9. PHU Pad-Bud 5 4 11-17
10. Ipso Iure 3 3 9-13
11. Bempresa 4 1 7-17
12. Softdeco 4 -1 8-18

I liga

Hüttenes-Albertus – Restauracja Cleopatra 0:5 (0:2). Bramki: Wojciech Piwowar 4, 21, 25, Piotr Szewczyk 11, Norbert Piotrowski 23.
Adampol Team – RKS Perła 5:6 (3:4). Bramki: Michał Martyna 6, Krystian Joć 7, Paweł Uliczny 12, 17, Karol Niewiadomski 21 – Przemysław Kwiatek 2, 11, Michał Młynarczyk 8, Michał Nurzyński 10, 19, 22.
Primavera – Politechnika Lubelska 2:1 (1:0). Bramki: Adrian Armaciński 13, Krystian Iwaniuk 17 – Mateusz Kalamon 23.
Antique – Promil 3:4 (2:2). Bramki: Dariusz Komarzeniec 4, Marcin Szyjduk 9, Michał Gołąb 21 – Paweł Wieczorek 6, 24, Mateusz Siedlecki 8, 14.
Wściekłe Psy – Underground Poker League 2:1 (1:1). Bramki: Marcin Kierepka 7 k, 22 – Szczepan Bernacki 2.
Mecz piekarz-auto.pl – UMWL Szkoltex przełożony
1. Wściekłe Psy 5 12 8-4
2. Primavera 5 10 12-7
3. Cleopatra 5 10 13-9
4. RKS Perła 5 10 13-11
5. UPL 5 7 13-12
6. Promil 4 7 9-8
7. Adampol 4 6 18-16
8. Antique 5 6 9-12
9. Hüttenes 5 6 8-14
10. Politechnika 5 4 10-12
11. piekarz-auto.pl 4 3 8-9
12. UMWL Szkoltex 4 0 4-11

II liga

Herbowa – Husaria 2:0 (1:0). Bramki: Bartłomiej Sochan 6, Paweł Szponar 15.
Neo – Zawsze Spoko 2:0 (1:0). Bramki: Jan Wojtasik 8, Dominik Bojarski 20
Robimy Marketing – KP Wicher 3:3 (1:1). Bramki: Arkadiusz Dąbrowski 6, 19, Marcin Bączek 22 – Konrad Cichoń (sam.) 3, Marcin Orłowski 14, Dariusz Jankowski 25.
Undefined Team – 716 3:2 (2:2). Bramki: Piotr Wasiołek 9, 14, Łukasz Barański 10 – Janusz Woś 4 (k.), Radosław Daszczyk 7.
Mat-Geo – Szerszeń Team 0:3 wo.
Daewon Europe – FC Kośminek 0:3 wo
1. Zawsze Spoko 5 10 10-7
2. Szerszeń 5 11 20-6
3. Neo 5 11 15-6
4. Undefined Team 5 9 15-10
5. R. Marketing 5 8 13-7
6. 716 5 7 7-8
7. Herbowa 5 7 8-11
8. Kośminek 5 7 5-8
9. Mat-Geo 5 6 9-13
10. KP Wicher 5 5 9-9
11. Husaria 5 1 2-19
12. Daewon 5 0 5-14

III liga

Hubex – Gliniana 2:3 (2:2). Bramki: Tomasz Gutek 2, Kamil Kawecki 13 – Arkadiusz Proch 1, Paweł Kamiński 5, Andrzej Karwacki 16.
GH Olimp – GOL-asy 4:1 (3:0). Bramki: Michał Urbaś 8, 12, Maciej Kowalski 12, Kacper Galazdra 24 – Hubert Małyszka 22.
MW Lublin – Ekipa 666 1:2 (1:0). Bramki: Paweł Chruściel 5 – Mirosław Rekiel 16, Paweł Mierzwa 21.
Plaga Szczurów – Cormay 1:0 (0:0). Bramka: Grzegorz Zieliński 7.
Starówka – Elektro-Spark 0:3 (0:2). Bramki: Krystian Wolak 5, Mateusz Flis 12, Łukasz Misztal 16.
1. Elektro-Spark 5 13 17-7
2. Kancelaria 4 10 15-5
3. GH Olimp 5 8 14-7
4. Ekipa 5 8 10-6
5. MW Lublin 5 8 7-6
6. Gliniana 5 8 10-12
7. Hubex 5 6 6-8
8. Plaga 5 6 4-7
9. Starówka 5 4 11-11
10. Cormay 5 3 8-17
11. GOL-asy 5 2 2-9
12. Posesja 4 2 6-15

IV liga

Nieproszeni Goście – Weterani
2:2 (1:2)
Multimel – FC Mamrotki 6:3 (3:1)
Krupniki07 – Bystra Wojciechów 3:2 (2:2)
Bulbazaury – Automaticos 1:4 (1:3)
Bio Berry – Va Bank 3:1 (1:0)
Stara Gwardia – FC Fabryka Formy 1:6 (1:3)
PKS BIGOS – FC Pszczółka 2:0 (1:0)
LSM Team – Billennium 0:4 (0:1)
1. Krupniki07 5 15 13-4
2. Fabryka Formy 4 12 21-3
3. Billennium 5 10 13-6
4. PKS BIGOS 5 9 10-7
5. Stara Gwardia 5 9 13-17
6. Bio Berry 5 8 9-4
7. Va Bank 5 7 11-8
8. Bystra 5 7 13-12
9. Weterani 5 7 9-9
10. FC Pszczółka 5 6 10-11
11. Mamrotki 4 6 10-12
12. Multimel 5 6 17-20
13. N. Goście 5 4 11-16
14. LSM Team 5 3 6-20
15. Automaticos 5 2 11-16
16. Bulbazaury 5 1 5-11

Komentarze