10 najlepszych skórek CS:GO w 2022!

Chcesz poznać najlepsze skiny do CS:GO w 2022? Zapraszamy na TOP 10!

Counter Strike Global Offensive to kultowy tytuł. Przed miesiącem ta jedna z najpopularniejszych gier na pecety obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Nic dziwnego, że w związku z tym wydarzeniem na rynku pojawiło się wiele nowych skórek, które po prostu trzeba mieć! Wszystkie skiny CS GO są na pewno ciekawe, jednak dziś zapraszamy Cię na 10 najlepszych skórek CS:GO w 2022 roku!

 

1. AK-47 | Gold Arabesque

AK-47 to jeden z najbardziej popularnych karabinów w CS:GO. Warto zatem zadbać, by dobrze się prezentował. Jedna z najlepszych skórek na 2022 rok to Gold Arabesque. Dopracowany styl oraz wyjątkowość na pewno sprawi, że Twoja broń będzie wyróżniać się na polu walki.

2. Bayonet | Bright Water – w zimowym klimacie

Każdy wie, że rzecz nie tylko musi spełniać swoje zadanie, ale również dobrze wyglądać. W tym względzie nie ma sobie równych skórka Bright Water na bagnet. Mimo że pojawiła się w 2019 roku, wciąż zachwyca kolejnych graczy. Można ją zdobyć w skrzynkach Gamma Case oraz Gamma 2 Case.

3. UMP-45 | Fade

Trudno wyobrazić sobie CS:GO bez pistoletu maszynowego UMP-45. Nic dziwnego, że co pewien czas wychodzą do niego kolejne świetne skórki, które warto mieć. Nie inaczej jest w przypadku skina Fade – powstała na końcu 2021 roku skórka świetnie będzie pasować do broni również w 2022!

4. AWP | Desert Hydra

Snajper nie powinien się mylić. Jednak na jego wizerunek składa się nie tylko skuteczność, ale rodzaj i wygląd broni. Jeśli chcesz wyróżniać się na tle innych, bez kłopotu osiągniesz ten cel ze skórką AWP | Desert Hydra. Ta rzadka skórka dostępna jest w skrzynce The 2021 Mirage Collection.

5. AK-47 | Fire Serpent

AK-47 śmiało można nazwać klasykiem CS:GO. Podobnie skórkę Fire Serpent, której wciąż używają nawet profesjonalni gracze. Wszystko dlatego, że te dwie rzeczy po prostu do siebie świetnie pasują. Nic więc dziwnego, że Fire Serpent będzie z pewnością dobrze wyglądał w 2022 i kolejnych latach.

 

6. Glock-18 | Neo-Noir

Lubisz połączenie ciemnych oraz wyrazistych kolorów? Jeśli tak, skórka Neo-Noir idealnie wpasuje się w Twoje wymagania. Jest dostępna na kilka rodzajów broni, dzięki czemu cały Twój arsenał może być utrzymany w jednym stylu. Neo-Noir zaaplikujesz też na:

  • AWP,
  • USP-S,
  • M4A4.

7. M4A4 | Howl

Niektóre skórki CS:GO są naprawdę wyjątkowe. Jedną z nich z pewnością jest skin Howl na M4A4. Mimo że powstał praktycznie w momencie narodzin gry, w 2022 roku wciąż wspaniale się prezentuje. O jego popularności może świadczyć cena…

8. Dual Berettas | Melondrama

Jeden pistolet to za mało? Poznaj podwójne Beretty! Teraz z jeszcze ciekawszymi skórkami, takimi jak Melondrama! Kreatywna nazwa oraz ciekawa stylistyka sprawiły, że jest to jeden z najpopularniejszych skinów w CS:GO w 2022 roku! Możesz je znaleźć w skrzynkach Dreams & Nightmares oraz The Dreams & Nightmares Collection.

9. UMP-45 | Crime Scene

Czy skórka może mieć lepszą nazwę? Raczej trudno to sobie wyobrazić. Z Twoją nową skórką na UMP-45 każda kolejna walka z pewnością zamieni się w miejsce zbrodni.

10. AK-47 | Nightwish

Zakończyć na innej broni niż AK-47? Nie można. Jako ostatnią pozycję w naszym zestawieniu przedstawiamy jedną z najnowszych skórek na ten kultowy karabin. Fantazja neonowych kolorów z pewnością wyróżni Cię na tle innych graczy przez cały 2022 rok!

Podsumowanie

Jak widzisz, w 2022 roku nie będzie nudy, jeśli chodzi o skiny z CS:GO. Ciekawe co nowego jeszcze zdąży się pojawić przed styczniem kolejnego roku? Jeśli tylko trafimy na coś wartościowego, z pewnością zaktualizujemy naszą listę.

W przyszłości planujemy stworzyć kolejne artykuły z serii TOP 10, dlatego nie zapomnij o tym adresie i zaglądaj tu często po kolejne ciekawe zestawienia. Do zobaczenia!

Materiał partnera