12-latka z Włodawy z Pucharem Europy

Anna Schweisser z MKS Mechanik Włodawa wywalczyła Puchar Europy podczas zawodów kickboxerskich, jakie odbyły się w Tarczynie.

W Tarczynie odbył się Puchar Europy w kickboxingu. Na zawodach nie zabrakło sportowców MKS Mechanik Włodawa. Dzięki wsparciu urzędu miejskiego i starostwa powiatowego we Włodawie oraz sponsorom takim jak Wiesław Blicharski oraz państwo Drob z Urszulina, w imprezie wystartowali: Anna Schweisser (12 lat), Bartek Linkiewicz (13 lat), Karolina Bruchacka (8 lat) i Lidia Kachniarz (8 lat).

Do zawodów grupę przygotowała Małgorzata Choma, brązowa medalistka mistrzostw świata full-contact. – Wielki sukces osiągnęła Anna Schweisser, która zwyciężyła w swojej kategorii. Karolina Bruchacka była trzecia, a Lidia Kachniarz i Bartosz Linkiewicz wywalczyli srebro. (k)