18 czerwca festyn rodzinny na stadionie

Turnieje, gry, zabawy, konkursy, moc atrakcji, prezentacja drużyn UKS Niedźwiadek i ChKS Chełmianka, występy lokalnych zespołów muzycznych, a na koniec koncert „Norbiego” – tak po krótce przedstawia się program festynu rodzinnego „Chełmianka Chełmianom”, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 14.00 – 21.00 na stadionie miejskim w Chełmie.


Organizatorem festyn jest Chełmski Klub Sportowy Chełmianka, a współorganizatorami Urząd Miasta Chełm, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Chełmski Dom Kultury. – To będzie pierwsza tak duża impreza, adresowana nie tylko do naszych sympatyków, ale wszystkich mieszkańców Chełma, zwłaszcza rodzin z dziećmi – mówi Grzegorz Gardziński, prezes ChKS Chełmianka. – Szykujemy dla nich wiele gier, zabaw, konkursów, rodzinnych turniejów, w których będą mogli sprawdzić się rodzice i dzieci. Będą nagrody, więc emocji nie powinno zabraknąć. Wszystkie gry i turnieje zostaną rozegrane na płycie głównej stadiony miejskiego, a poprowadzą je trenerzy i piłkarze Chełmianki. Już dziś na to wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców Chełma.
Podczas festynu oficjalnie zaprezentują się dwa piłkarskie kluby z Chełma, UKS Niedźwiadek i Chełmianka. Całość zakończy koncert NORBIEGO. – Nie zabraknie punktów gastronomicznych i wielu innych atrakcji. O szczegółach będziemy systematycznie informować – mówi prezes Gardziński.(s)