Agros nowym liderem

Orzeł Srebrzyszcze przegrał trzeci mecz z rzędu (tym razem z Saweną Sawin) i z pierwszego miejsca w chełmskiej klasie „A” spadł od razu na trzecie.

Nowym liderem został Agros Suchawa, który nie dał szans Zrywowi Gorzków, a na drugie miejsce wskoczył rewelacyjnie ostatnio spisujący się Start Regent Pawłów, który w niedzielę pewnie wygrał z rezerwami Kłosa Chełm. Łatwe zwycięstwa w 12 kolejce odnieśli też: Hutnik Ruda Huta z Siedliskami i Bug Hanna z Vojsławią. W Bezku Leszkopol długo prowadził z Pławanicami, ale w 89 minucie stracił gola na 1:1. Oto komplet wyników 12. kolejki A klasy:
SAWENA SAWIN – ORZEŁ SREBRZYSZCZE 5:2 (1:2)
1:0 – Wachulski (4), 1:1 – Olender (10), 1:2 – Sz. Tatysiak (45), 2:2 – Jaglewicz (60), 3:2 – Sawicki (67), 4:2 – Wachulski (74), 5:2 – Jaglewicz (90+1). Sędziowali: Pukas oraz Ragan i Muła.
AGROS SUCHAWA – ZRYW GORZKÓW 5:0 (3:0)
1:0 – Sekulski (1), 2:0 – Sekulski (36), 3:0 – S. Staszewski (41), 4:0 – K. Staszewski (68), 5:0 – D. Hrycak (85). Sędziowali: Uźniak oraz Nowosad i Kowalski.
MKS SIEDLISKA – HUTNIK RUDA HUTA 1:6 (1:4)
0:1 – Prucnal (9), 1:1 – Olech (10), 1:2 – Balcerek (12 karny), 1:3 – Świszcz (27), 1:4 – Mazur (39), 1:5 – Mazur (67), 1:6 – Tyczyński (90). Sędziowali: Niemczuk oraz Przechocki i Babicz.
LESZKOPOL BEZEK – PŁAWANICE KAMIEŃ 1:1 (1:0)
1:0 – Nowak (10), 1:1 – S. Dudko (89). Sędziowali: Skiba oraz Suski i Skrzypa.
START REGENT PAWŁÓW – KŁOS II CHEŁM 4:1 (1:1)
0:1 – Skubisz (25), 1:1 – Karauda (40), 2:1 – Kozioł (50), 3:1 – Kozioł (60), 4:1 – Gryć (75). Sędziowali: Jasionowski oraz Urbankiewicz i M. Kostecki.
HUTNIK DUBECZNO – ASTRA LEŚNIOWICE 3:1 (1:0)
1:0 – Głuch (30), 2:0 – Struski (55), 2:1 – Bereza (60), 3:1 –Krawczyk (76). Sędziowali: Rękas oraz Wawrzyniak i Brożek.
BUG HANNA – VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE 6:1 (1:0)
1:0 – Zalewski (20), 2:0 – Miłosz (55), 3:0 – Jaworski (60), 3:1 – Godlewski (65), 4:1 – Miłosz (70), 5:1 – Zalewski (80), 6:1 – Zalewski (85). Sędziowali: Staniuk oraz P. Kosikowski i Gołębiowski.
Tabela
1. Agros 12 27 8-3-1 35-15
2. Start 12 26 8-2-2 33-15
3. Orzeł 12 25 8-1-3 46-19
4. Hutnik RH 12 25 8-1-3 37-20
5. Kłos II 12 21 6-3-3 35-15
6. Sawena 11 21 7-0-4 45-17
7. Hutnik D. 12 19 6-1-5 22-23
8. Leszkopol 12 17 4-5-3 30-17
9. Bug 11 16 4-4-3 21-15
10. Astra 12 13 4-1-7 27-29
11. Pławanice 12 12 3-3-6 20-20
12. Zryw 12 7 2-1-9 11-40
13. Vojsławia 12 5 1-2-9 14-69
14. Siedliska 12 1 0-1-11 12-74
(kg)