Aqua East z Marką Lubelskie!

Podczas gali Ambasador Województwa Lubelskiego 2020 wyróżnienie odebrał prezes firmy Aqua East Paweł Szychulec (na zdjęciu szósty od lewej)

Rozlewnia wody mineralnej Aqua East z Rudy-Huty, producent znanej i bardzo cenionej wody Baby Zdrój, otrzymała wyjątkowy certyfikat – Marka Lubelskie. Prezes firmy Paweł Szychulec odebrał wyróżnienie podczas gali Ambasador Województwa Lubelskiego 2020.

Tym samym Aqua East dołączyła do elitarnego grona niespełna 80 firm z województwa lubelskiego, które przez ostatnie 15 lat otrzymały ten ceniony certyfikat. W tym gronie jest też kilka naszych lokalnych marek, m.in. SM Bieluch, BH Meble, OSM Krasnystaw, Browar Jagiełło oraz Obst.

Aqua East Polska jest rodzimą rozlewnią wód i napojów butelkowanych, posiadającą własne ujęcie wody źródlanej. Firma funkcjonuje od 2004 roku w Rudzie-Hucie, na terenach Polesia Lubelskiego, w sąsiedztwie Doliny Bugu oraz Chełmskiego Parku Krajobrazowego. Konsumenci kojarzą Aqua East z lokalnej wody źródlanej oraz wody Baby Zdrój. Ta popularna marka obecna jest na rynku już od 10 lat. Woda ma unikalny skład, przewyższający wymagania stawiane producentom wody dla niemowląt. Jest idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci od pierwszych dni życia i wpisuje się również w potrzeby kobiet w ciąży, mam karmiących piersią, kobiet aktywnych, dzieci oraz osób starszych. Najwyższą jakość Baby Zdrój potwierdza w swojej opinii Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Oprócz Baby Zdrój w ofercie Aqua East jest także unikalna „Czarna woda” – Fulvica. Jej charakterystyczną barwę nadają naturalne związki organiczne. Woda zawiera prozdrowotne kwasy fulwowe, humusowe oraz huminowe a pozbawiona jest konserwantów, cukrów, słodzików i sztucznych barwników.

W tym roku w ofercie firmy znalazła się nowość – woda ziołowa Herbella posiadająca certyfikat EKO – Euroliść (Euroleaf). To jedyny produkt na rynku, stworzony na bazie delikatnie musującej krystalicznej wody źródlanej i ekologicznych ekstraktów ziołowych o smaku mięty, melisy i rumianku. Oczywiście również bez cukru i konserwantów.

Ale firma oferuje również rozlew usługowy wody źródlanej oraz napojów w butelki typu PET oraz butelki szklane.

Prezes firmy, Paweł Szychulec, odebrał certyfikat podczas oficjalnej gali Ambasador Województwa Lubelskiego 2020, która odbyła się 28 sierpnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Organizatorem gali był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. (bf)