Arcyważne zwycięstwo Niedźwiadka

GÓRNIK ŁĘCZNA – NIEDŹWIADEK CHEŁM 0:2 (0:2)

0:1 – Jodłowski (15), 0:2 – Haponiuk (30).NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Leśniak, Haponiuk, Salewski, Guz, Krawiec, Zalewski, P. Wójcicki, Głębocki (70 Stepaniuk), Olszak (61 Dejneka), Jodłowski (75 Kubów).Dla juniorów młodszych Niedźwiadka mecz w Łęcznej miał bardzo duże znaczenie. W przypadku zwycięstwa Górnika, jego przewaga w tabeli nad chełmską drużyną wzrosłaby do siedmiu punktów i trudno byłoby podopiecznym Anatola Obucha i Andrzeja Krawca dogonić rywala z Łęcznej. Wygrana na ciężkim terenie spowodowała, że Niedźwiadek jest coraz bliższy zrealizowania celu, czyli zajęcia co najmniej czwartego miejsca po rundzie jesiennej, zapewniającego wiosną grę w grupie mistrzowskiej.- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była rewelacyjna – podkreśla A. Krawiec. – Mogę śmiało powiedzieć, że najlepsza w tej rundzie. Nie pozwoliliśmy rywalom dosłownie na nic. Górnik pierwszy strzał na naszą bramkę oddał na dwie minuty przed zejściem do szatni na przerwę. Co cieszy, swoją bardzo dobrą grę udokumentowaliśmy dwiema bramkami. Po zmianie stron kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku. Rywal w zasadzie nie stworzył sobie ani jednej stuprocentowej sytuacji do zdobycia gola. My z kolei mogliśmy podwyższyć wynik. Nie mniej jednak zwycięstwo bardzo cieszy, bo przybliża nas do założonego przed sezonem celu. Był to również udany rewanż za porażę 2:4 w Chełmie.Arcyważne spotkanie Niedźwiadek rozegra w najbliższą sobotę 14 bm. na stadionie miejskim w Chełmie. Przeciwnikiem drużyny trenerów Obucha i Krawca będzie Sygnał Lublin, który traci do Niedźwiadka dwa punkty. W przypadku zwycięstwa zespół z Chełma wykona milowy krok w kierunku awansu do grupy mistrzowskiej I wojewódzkiej ligi juniorów młodszych.Wyniki pozostałych spotkań 9. kolejki: Hetman Zamość – Sygnał Lublin 2:5, Lublinianka – Gaudium Zamość 2:1, Łada Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski przełożony na 25.10.Tabela1. Tomasovia 9 22 28-122. Łada 9 22 25-113. Górnik 10 19 23-174. NIEDŹWIADEK 10 18 29-145. Sygnał 10 16 29-246. Hetman 10 9 19-207. Gaudium 10 6 13-238. Lublinianka 10 3 10-55(s)