Bartosz Gajo strzelił ostatnią bramkę w 2018 roku

Rodzinne zdjęcie uczestników ostatniego meczu w 2018 roku, zorganizowanego w sylwestra, na Orliku na Felinie przez Ognisko TKKF Omega

Tradycji stało się zadość! Już po raz piętnasty TKKF Omega zorganizowało w Lublinie ostatni mecz w roku. Tym razem na Orliku na Felinie zagrały dwie drużyny lubelskiego ogniska – niebiescy z żółtymi.


– W tej drugiej drużynie wystąpili wszyscy chętni nasi przyjaciele, którzy niejednokrotnie zakładali koszulkę Omegi, którzy znają tradycję ostatniego meczu w Lublinie – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, dodając z dumą: – W Krakowie po raz 99 .wielka Cracovia 1 stycznia spotkała się na pierwszym noworocznym treningu, a w Lublinie moja Omega z 36-letnią tradycją strzeliła po raz 15. ostatnią bramkę roku. Takiego zestawienia sławy i Kopciuszka nie powstydził by się żaden kopciuszek, a nawet zacny i zasłużony klub piłkarski – dodaje sternik Omegi.

Ostatnią bramkę w 2018 roku w Lublinie zdobył Bartosz Gajo i otrzymał za to pamiątkowy medal.

Omega – Omega Przyjaciele 5:10

Omega: Adrian Głowacki, Jakub Kujawa, Dawid Adamczyk, Bartosz Gajo, Bartosz Grabowiec, Wiktor Harasimiuk.
Omega Przyjaciele: Damian Jarmakowicz, Patryk Błaszczak, Kamil Błaszczak, Oskar Ryćko, Dariusz Drzazga, Michał Kołodziej, Antek Kujawa.
Bramki: Gajo 2, Głowacki, Adamczyk, Grabowiec – Hyćko 4, Drzazga 3, Kujawa 2, Jermakowicz.

Najlepszym zawodnikiem ostatniego meczu wybrano Oskara Hyćko (Omega Przyjaciele).
BAS

Podziękowania

Ognisko TKKF Omega za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, patrona medialnego ostatniego meczu 2018 roku, składa serdeczne podziękowania dyrektor SP nr 52 Małgorzacie Stacharskiej, prezydentowi Lublina Krzysztofowi Żukowi i Wydziałowi Sportu i Turystyki UM oraz Piotrowi Sakowi z Olimp Trofea, Markowi i Łukaszowi Wójcikom z MW Sport, a także lubelskiej Solidarności.