Będą biegali na Czechowie

W najbliższą niedzielę, 18 czerwca odbędzie się kolejny z biegów z cyklu „Chęć na Pięć”, organizowany przez przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie. Start i metę zaplanowano na terenie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Lawinowej.


Biegi „Chęć na Pięć” organizowane są z myślą o osobach już biegających jako forma sprawdzenia ich kondycji na tle innych zawodników, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jako forma motywacji i zachęty do aktywnego trybu życia. Jest to również doskonały sprawdzian dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do wzięcia udziału w biegach dłuższych, a nawet maratonie.
Zgłoszenia do biegu odbywają się drogą internetową na stronie http://frslublin.pl/checnapiec/index.php i http://frslublin.pl/checnapiec/index.php. Będą przyjmowane do 14 czerwca (środa) do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów w Sklepie Biegacza, mieszczącym się przy ul. Północnej 6 w Lublinie w dniach 16 i 17 czerwca oraz 18 czerwca w okolicach startu w godzinach: 8:30 -11:00.
Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, wodę na mecie biegu, a także niepowtarzalny medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody.
Dodatkowo odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży pt. „Mam nawyki, mam wyniki”. Rozpoczną się o godz. 9.40.
Bieg główny na dystansie 5 kilometrów, prowadzący ulicami dzielnicy Czechów Południowy, rozpocznie się o godzinie 12:00. BAS

Komentarze