Będą emocje, będzie się działo…

W sobotę, 10 lutego w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie emocji nie zabraknie. O godz. 17.00 ruszy Gala MMA DKW Fight Night 1 z udziałem zawodników z Chełma i Włodawy. Sympatycy sportów walki muszą to zobaczyć!


Na dwa tygodnie przed galą DKW Fight Night 1, organizatorzy zaprezentowali oficjalny plakat Gali, prezentujący sylwetki zawodników oraz pełną kartę walk. Gala już za niespełna dwa tygodnie w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie. Przypomnijmy, że w walkach wieczoru kibicom przypomni się Marcin Poźniak, z klubu BJJ Pankration Włodawa, który po czterech latach wraca do zawodowych pojedynków. Stoczy on pojedynek z Markiem Ostaszem z Zamościa. W innej walce chełmianin Rafał Kijańczuk „Team Beltor” z Fabryki Sportu będzie rywalizował z Ireneuszem Strawą z Krakowa.
Znamy również cały program artystyczny gali. Oprócz współczesnych gladiatorów, tego wieczora zobaczymy także tancerki z Fabryki Sportu oraz znanego nie tylko w Chełmie, ale na całej Lubelszczyźnie, rapera „Łabędzia”, któremu będą towarzyszyć: włodawski MC Kasza oraz lublinianin Coraz Starszy. Wszystko to w połączeniu ze sobą ma dać widzom niezapomniane emocje i masę pozytywnej energii.
Organizatorzy zaznaczają, że współpraca z Centrum Sportu oraz Fabryką Sportu w Chełmie pozwala im zapewnić zawodnikom, którzy przyjadą na Galę, przygotować się do swoich walk w najlepszych warunkach oraz przy użyciu najwyższej jakości sprzętu i suplementów, co jest bardzo ważne przy sportach walki. – Wszyscy, którzy przyjadą na imprezę, będą mogli korzystać z zaplecza, jakie daje im największa i najlepsza siłownia w Chełmie oraz wspomagać się przy pomocy odżywek i suplementów, jakie w swojej ofercie posiada Centrum Sportu – podkreśla Krzysztof Wołczuk, dyrektor sportowy organizacji DKW.
Ważną informacją dla wszystkich pasjonatów sportów walki jest zapewne fakt, że dzień przed imprezą w Fabryce Sportu odbędzie się seminarium dwu tematyczne ze sportów walki, które poprowadzą gość specjalny Gali, mistrz federacji KSW Marcin „Różal” Różalski oraz czarny pas Brazylijskiego Jiu Jitsu Maciej „Alf” Glabus. Panowie kolejno będą zgłębiać tajniki sztuk walki oraz specyfikę klinczu pod MMA w dwóch niezależnych grupach.
Warunkiem udziału w seminarium jest zapisanie się w recepcji Fabryki Sportu na wybrany bądź oba pakiety oraz wniesienie opłaty. Dodatkowo osoby biorące udział w seminarium są zobowiązane do przyniesienia ze sobą pożywienia dla zwierząt – podopiecznych Straży zwierząt oraz słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka w Chełmie.
Wszystkie przyniesione przez zainteresowanych dary zostaną podwojone przez organizatorów i przekazane do placówek. Koszt udziału w jednej grupie tematycznej to 70 zł zaś w obu to 100 zł plus frykasy. Wszystkie szczegóły dotyczące imprez są dostępne na Fan Page organizatora DKW Fight Night oraz u partnerów.
Bilety na Galę w cenie: 40 zł (trybuny), 50 zł (płyta) i 80 zł (VIP) można kupić w następujących punktach: w Chełmie – Fabryka Sportu, ul. Mickiewicza 41 oraz Centrum Sportu ul. Lwowska 11c; we Włodawie – Epaka Włodawa, ul. Czerwonego Krzyża 17, Siłownia Krzepa, ul. Kraszewskiego 8a. Patronat medialny nad imprezą sprawuje Nowy Tydzień. (s)