Będzie przedsprzedaż biletów na mecz z Hetmanem

Do zakończenia sezonu w czwartej lidze pozostały cztery mecze. Chełmianka dwa z nich rozegra u siebie. 4 czerwca w niedzielę o 15.00 zmierzy się u siebie z Kłosem Gmina Chełm.

Z kolei 17 czerwca w sobotę o 17.30 zagra z Hetmanem Zamość. To spotkanie będzie imprezą masową. Oznacza to, że każdy kibic kupi imienny bilet, zostanie mu przydzielone miejsce na trybunach, a na stadion wejdzie wyłącznie z dokumentem tożsamości.
Prawo, przy organizacji imprez masowych, zobowiązuje klub do sprzedaży imiennych biletów. Na każdej wejściówce musi być imię i nazwisko oraz pesel kibica. Każda osoba będzie miała przydzielone miejsce na trybunach. Na stadion wejdzie natomiast tylko z dokumentem tożsamości. – Dlatego już dziś apelujemy do wszystkich kibiców, by przede wszystkim wcześniej zaopatrzyli się w bilety i na mecz zabrali ze sobą dowód osobisty, a uczniowie legitymację szkolną – podkreśla Grzegorz Gardziński, prezes Chełmianki.
Przedsprzedaż biletów na mecz z Hetmanem rozpocznie się już podczas spotkania ligowego z Kłosem Gmina Chełm, 4 czerwca o 15.00. Będzie też prowadzona w klubie od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca od 8.00 do 12.00. W tygodniu poprzedzającym mecz z Hetmanem wejściówki na ostatnie ligowe spotkanie dodatkowo będzie można kupić w siedzibie klubu na stadionie w godzinach od 15.00 do 18.00. – Apelujemy do kibiców, by nie zwlekali z zakupem biletów w dniu meczu, a zaopatrzyli się w nie kilka dni wcześniej. Ze względu na to, że każdy bilet będzie imienny, sprzedaż w kasach w dniu meczu nie będzie taka płynna, jak przy organizacji innych spotkań. Będą czynne dwie, może nawet trzy kasy, jednak chcemy uniknąć niepotrzebnych kolejek i dlatego też z przedsprzedażą biletów chcemy ruszyć na dwa tygodnie przed meczem – wyjaśnia prezes Gardziński.
Posiadacze karnetów natomiast, żeby wejść na stadion na mecz z Hetmanem, będą musieli odebrać z klubu przygotowane dla nich tzw. specjalne wejściówki. – Będą to również bilety imienne, tyle że bezpłatne, bo ci kibice już uiścili opłatę, kupując karnet. Wydawanie ich rozpoczniemy od 5 czerwca. Żeby dostać taki bilet, należy zgłosić się do klubu z dowodem osobistym i karnetem. Trzeba pamiętać, że posiadacze karnetów również wejdą na stadion tylko z dokumentem tożsamości. O sprawie mówimy z dużym wyprzedzeniem, by później nie było problemów z wejściem na obiekt – dodaje prezes Chełmianki.(s)