Bezpłatnie na mecze Chełmianki

Zarząd Chełmianki postanowił, że w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021 wszystkie panie i uczniowie szkół podstawowych wejdą na ligowy mecz bezpłatnie. To samo dotyczy osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. W najbliższą sobotę 8 sierpnia o 17.00 pierwszy mecz w Chełmie. Drużyna trenera Jana Konojackiego zmierzy się z KS Wiązownica, beniaminkiem III ligi.


– Zależy nam na tym, aby jak najwięcej kibiców pojawiło się na trybunach naszego stadionu, oczywiście z zachowaniem względów bezpieczeństwa związanych z Covid`19 – mówią działacze Chełmianki.

– Po rozmowach z naszymi sympatykami podjęliśmy decyzję, że w rundzie jesiennej rozpoczętego sezonu wszystkie panie wejdą na mecz za darmo natomiast dzieci i młodzież do lat 15, czyli uczniowie szkół podstawowych, na legitymację szkolną. To jest warunek. Biletów nie będą też musiały kupować osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Pozostali kibice wejdą na mecz jeśli kupią bilety. Cena wejściówki dla osoby dorosłej nie uległa zmianie i wynosi 10 zł. Bilet ulgowy dla emerytów, rencistów, studentów i młodzieży powyżej 15. roku życia kosztuje natomiast 7 zł. Już w sobotę 8 sierpnia Chełmianka rozegra pierwszy mecz w trzeciej lidze przed własną publicznością. O 17.00 zmierzy się z beniaminkiem KS Wiązownica. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here