Białopole z pucharem starosty

SP z Białopola zwyciężyła w halowym turnieju piłki nożnej o puchar starosty chełmskiego, jaki odbył się w hali w Białopolu. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi.

W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów z powiatu chełmskiego oraz hrubieszowskiego (Wojsławice, Mołodiatycze, Żmudź, Sawin, Wierzbica, Astra Leśniowice, UKS Niedźwiadek oraz Białopole). Najlepszą drużyną tego dnia okazała się SP w Białopolu pod opieką Sławomira Leśnickiego, która w emocjonującym finale pokonała 2:0 SP w Sawinie, prowadzoną przez Piotra Sołoduchę.

W meczu o 3. miejsce Astra Leśniowice wygrała ze SP w Wierzbicy 1:0. Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące drużyny: 5. SP Żmudź, 6. SP Wojsławice, 7. UKS Niedźwiadek, 8. SP Mołodiatycze.

Najlepszym zawodnikiem zostali Jakub Lachowski z SP Białopole oraz Jakub Czmielewski z SP Sawin, najlepszym bramkarzem – Jakub Romańczuk z Astry. SP Białopole grała w składzie: Grzegorz Wójtowicz, Jakub Lachowski, Kacper Krasnowki, Kacper Ostrowski, Kacper Piekaruk, Szymon Sarzyński, Karol Cor i Aleksander Kowalski. (k)