Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz.

Wernisaż wystawy, fot. MPBP w Świdniku

Od 8 maja w galerii Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Świdniku czynna jest wystawa prac uczestników warsztatów plastycznych Ośrodka Terapii i Rozwoju w Świdniku, działającego we współpracy ze Stowarzyszeniem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świdniku. Artyści tworzyli swoje prace pod czułym i uważnym okiem pani Barbary Kasprzak oraz Agaty Pajdowskiej

Tegoroczna wystawa nosi tytuł „Poezja codzienności”. Każda z prac jest odzwierciedleniem wyobraźni autorów i ich niepowtarzalnego spojrzenia na świat. Na wystawie obejrzymy różne formy artystyczne – od barwnych kolaży, przez pełne ekspresji obrazy, aż po intrygujące grafiki. Wystawę można oglądać do 22 maja 2026r. Zachęcamy.  Red, źródło i fot. MPBP w Świdniku