Bilety elektroniczne w Lublinie – jak z nich korzystać?

Chcesz zakupić bilety w Lublinie na środki komunikacji miejskiej? Zamiast szukać kiosku z biletami lub biletomatu, zainstaluj aplikację mPay i kupuj bilety w wygodny sposób, przez smartfona. Oto krótki poradnik, z którego dowiesz się, jak zakupić pierwszy e-bilet.

Bilety w Twoim smartfonie – to proste

Współczesne smartfony już dawno nie służą wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS-ów – za ich pomocą możemy przeglądać internet i płacić za wykonane zakupy. Jeżeli masz smartfona i dotychczas regulowałeś za jego pomocą rachunki w sklepach, teraz możesz też zakupić elektroniczne bilety na komunikację miejską.

Aktualnie e-bilety są dostępne w różnych miastach Polski, np. Warszawie i Poznaniu. Do grona miast akceptujących bilety elektroniczne dołączył też Lublin. Bilety w Lublinie na tamtejsze środki komunikacji miejskiej, możesz zakupić wygodny sposób, korzystając ze swojego smartfona. Wystarczy tylko, że będziesz posiadał na telefonie aplikację mPay. Jest ona udostępniana bezpłatnie i znajdziesz ją na stronie: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-lublin/.

Jak zakupić bilety w Lublinie przez smartfona?

Po zainstalowaniu aplikacji mPay, stworzeniu konta użytkownika i określeniu sposobu płatności, będziesz mógł już nabywać bilety w Lublinie. Aby zakupić e-bilet, po wejściu do środka komunikacji miejskiej i otwarciu aplikacji, musisz wykonać następujące kroki:

  • wybrać bilet, który chcesz zakupić,
  • określić miasto, na terenie którego będziesz podróżował,
  • wybrać ulgę, o ile masz prawo z takiej korzystać,
  • wybrać rodzaj płatności,
  • zatwierdzić transakcję, wpisując kod PIN.

Gdy będziesz nabywał bilety w Lublinie przez smartfona, możesz jedynie zyskać. Bilety zakupisz w wygodny sposób, bez kolejek, a dodatkowo po niższych cenach – na e-bilety często są oferowane atrakcyjne zniżki.

Dlaczego warto nabywać e-bilety?

Aby zakupić bilety w Lublinie, musisz posiadać jedynie specjalną aplikację, która jest bezpłatna i udostępniana na stronie mPay. Korzyści z przejścia z papierowych, tradycyjnych biletów na rzecz e-biletów jest wiele, np. unikniesz stresu, gdy kolejka do biletomatu czy kasy będzie długa, zaoszczędzisz czas i zakupisz bilety o dowolnej porze dnia.

Ponieważ zakup biletu elektronicznego zawsze jest potwierdzany kodem PIN, każda przeprowadzana transakcja jest bezpieczna – do Twoich środków na karcie czy w elektronicznej portmonetce nie będą miały dostępu osoby trzecie.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here