Bilety i karnety na mecze MKS już w sprzedaży

MKS Lublin rozpoczął sprzedaż biletów i karnetów na mecze zespołu szczypiornistek w sezonie 2017/18. Dobra informacja dla kibiców jest taka, że ceny wejściówek nie zmieniły się w stosunku do tych, które obowiązywały w poprzednim sezonie!


Za karnet normalny upoważniający do wstępu na wszystkie mecze PGNiG Superligi Kobiet oraz Pucharu Polski, w których nasza drużyna pełnić będzie rolę gospodarza, trzeba zapłacić 200 zł. Ulgowy kosztuje 100 zł, a VIP: 360 zł (sektory przy płycie boiska, parking VIP, catering). Wszystkie miejsca są numerowane. W momencie zakupu można wybrać miejsce w hali Globus. Posiadaczom karnetów przysługuje 10-procentowy rabat na gadzety klubowe oraz 20-procentowy na repliki koszulek meczowych.
Za wstęp na poszczególne mecze PGNiG Superligi Kobiet oraz Pucharu Polski trzeba będzie zapłacić: 15 zł (bilet normalny), 8 zł (ulgowy), 25 zł (VIP) i 1 zł (szkolne grupy zorganizowane powyżej 10 osób).
Karnety można zakupić w siedzibie klubu, w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.