Brawo Berej Boxing i LOZB!

Polski Związek Bokserski podsumował klubową rywalizację w 2016 roku. W zestawieniu medalowym i punktowym znakomicie wypadł Berej Boxing, najlepszy klub w okręgu lubelskim!
W klubowej klasyfikacji medalowej, w której uwzględniono mistrzostwa Polski w kat. seniorów, młodzieżowców, juniorów, kadetów (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) oraz młodzików, podopieczni trenerów Pawła Berejowskiego i Jerzego Zycha zajęli z czterema złotymi medalami czwarte miejsce. Wygrał Skorpion Szczecin (15 złotych – 11 srebrnych – 8 brązowych), przed KSW Róża Karlino (5-1-1) i UKS Boxing Sokółka (4-1-6). W gronie 123 klubów znalazły się jeszcze trzy z Lublina. Na 16. miejscu uplasował się Olimp (2 złote i srebro), na 20. miejscu Paco (2 złote i brąz) i na 102. miejscu KS Boks (1 brązowy).
W klasyfikacji punktowej Berej Boxing zajął siódme miejsce! Jeszcze lepiej lubelski klub wypadł w rywalizacji w kategorii kadetek. Z 271 pkt. wygrał ranking, dystansując pozostałe kluby (drugi BKS Hetman Białystok stracił blisko 100 pkt.!).
W klasyfikacji medalowej okręgów Lubelski zajął trzecie miejsce (9-7-2), za Zachodniopomorskim OZB (24-17-24) i Śląskim OZB (14-16-23)