Budowa kolejnego etapu Osiedla Marina rozpoczęta

Grupa kapitałowa WIKANA rozpoczęła budowę kolejnego etapu Osiedla Marina, położonego nad Zalewem Zem-borzyckim w Lublinie. Powstaną tam dwa mieszkalne budynki wielorodzinne w niskiej, trzypiętrowej zabudowie z windami. Do dyspozycji nabywców oddane zostaną łącznie 102 mieszkania o powierzchni od 33 mkw. do 71 mkw. Sprzedaż właśnie ruszyła.
– Osiedle Marina to idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i spokój, a jednocześnie lubią aktywnie spędzać czas. Atrakcyjna lokalizacja, duży wybór mieszkań, a także wysoka estetyka wykonania to niewątpliwe atuty naszej inwestycji. Dlatego jestem przekonany, że inwestycja spotka się z dużym zainteresowaniem – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej WIKANA.
Mieszkania będą miały ustawne balkony oraz funkcjonalne piwnice. Na parterach znajdą się lokale usługowe, które pozwolą zabezpieczyć najważniejsze potrzeby mieszkańców i stworzyć harmonijnie zaprojektowany kompleks mieszkalny. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy. Znajdzie się tu również naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi.
W ramach inwestycji Osiedle Marina do tej pory zrealizowane zostały trzy budynki mieszkalne, które znalazły duże zainteresowanie wśród klientów. Docelowo osiedle będzie składało się z 12 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej zabudowie, zlokalizowanych w obrębie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich w Lublinie.
Nowoczesna bryła i jasna elewacja, przełamana akcentami w żywych kolorach, to elementy charakterystyczne tej inwestycji, które podkreślają elegancję i nowoczesność Osiedla Marina. Detale, które zostały umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, subtelnie nawiązują do miasteczka zlokalizowanego nad wodą.
Przestrzeń wokół osiedla została zaprojektowana tak, aby idealnie komponowała się z budynkami, dlatego mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe miejsce do relaksu.
Znajdą się tu ławki, oświetlenie oraz bezpieczny plac zabaw, z którego skorzystają najmłodsi mieszkańcy, wszystko w zaciszu licznych terenów zielonych.
Atrakcyjne położenie osiedla w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego jest dużym atutem dla osób, dla których sport i obcowanie ze środowiskiem naturalnym, to ważny element stylu życia. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, a także ścieżka rowerowa, na pewno przyciągną amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu. Poza tym osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Lublina. KB

Grupa Kapitałowa WIKANA to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Wikana od początku swojej działalności zrealizowała 45 projektów: oddała do użytkowania ponad 2100 lokali o łącznej powierzchni przekraczającej 121 tys. mkw. Spółka Wikana S.A., podmiot dominujący Grupy Kapitałowej WIKANA, od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.