Bukiety ślubne w Eliza Flowers przy ul. 3-ego Maja 4 w Lublinie

Każda panna młoda marzy, aby na swoim ślubie wyglądać wyjątkowo. Wiele czasu przeznacza się na dobór sukni, butów i biżuterii. Ważnym dopełnieniem stylizacji jest bukiet ślubny, który powinien podkreślać urodę stroju oraz samej panny młodej.

Przy wyborze bukietu ślubnego warto zwrócić uwagę na wiele czynników: fason sukni, urodę, kolorystykę, makijaż. Im prostsza suknia, tym bukiet powinien być bardziej efektowny. Jeśli suknia jest bogata, lepiej będzie wybrać skromniejszą kompozycję kwiatową. Dotyczy to zarówno wielkości bukietu, jak i kolorystyki.

Bardzo ważne w wyborze bukietu ślubnego są proporcje. Warto jest wziąć pod uwagę sylwetkę panny młodej, jak i typ sukni. Drobniejsze panny młode powinny wybierać delikatniejsze kompozycje. Duży bukiet może je przytłoczyć. Panny młode o bardziej obfitych kształtach będą mogły pokusić się o masywniejszą wiązankę.

Bukiet powinien również współgrać z charakterem panny młodej i pasować do jej osobowości. Osoba o romantycznej duszy lepiej będzie się czuła z finezyjnym i delikatnym bukietem.

Kobieta dynamiczna oraz aktywna będzie wolała awangardowe kształty bukietów ślubnych bądź też mocne i wyróżniające się kolory. Niebanalnym pomysłem będzie wiązanka w kształcie torebki, czy wachlarza.

Duże znaczenie ma dobór koloru kwiatów w bukiecie. Powinien dobrze współgrać z kolorem sukni, karnacją oraz gustem panny młodej. Najczęściej wybieranymi kolorami bukietów ślubnych są biel i krem. Czasami warto jest jednak pobawić się kolorami. Dzięki temu stylizacja ślubna będzie wyrazista, a bukiet nada jej charakteru. Żywsze kolory wyglądają lepiej na tle jasnej sukni.

Bukiet ślubny powinien być miłym zaskoczeniem. Przyjemne jest uczucie, kiedy nasz wymarzony bukiet ślubny, po odebraniu z kwiaciarni jest ładniejszy, niż się spodziewaliśmy. Zadanie skomponowania wiązanki ślubnej warto powierzyć doświadczonej kwiaciarni. Powyższe zdjęcia bukietów ślubnych pochodzą z portfolio kwiaciarni Eliza Flowers w Lublinie. Pracująca tam florystka będzie w stanie idealnie odwzorować nawet najbardziej innowacyjne i wymyślne kompozycje. Jeśli nie macie pomysłu na bukiet ślubny, możecie zainspirować się licznymi propozycjami, umieszczonymi na stronie. Albo też zasięgnąć opinii florystki, która na pewno udzieli wielu przydanych rad.

Eliza Flowers – Kwiaciarnia Lublin
ul. 3-ego Maja 4, 20-078 Lublin

Materiał sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here