Nie było mocnych na Bursę Szkolną Nr 3

Bursa Szkolna Nr 3, zwyciężczynie turnieju w piłce siatkowej dziewcząt

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych przy ul. Zemborzyckiej odbyły się kolejne finały XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego. Tym razem młodzież rywalizowała pod siatką.

Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców najlepsze okazały się zespoły z Bury Szkolnej Nr 3!
Siatkarki „3” w finale pokonały 2:0 Bursę Szkolną Nr 6, z kolei siatkarze w identycznym stosunku uporali się z Bursą Szkolną nr 6.
W meczu o trzecie miejsce wśród dziewcząt Bursa Szkolna Nr 2 wygrała z Internatem PCEZ 2:0, a wśród chłopców „piątka” pokonała 2:1 „siódemkę”
Organizatorzy rozgrywek, Bursa Szkolna Nr 3 oraz UKS „Bursa 3”, za pośrednictwem „Nowego Tygodnia w Lublinie”, patrona medialnego turnieju, serdecznie dziękują Iwonie Szołno, dyrektor ZST-K za udostępnienie obiektów sportowych, Włodzimierzowi Michalczykowi za pomoc w organizacji rozgrywek oraz obsłudze sędziowskiej: Dariuszowi Winiarczykowi, Sławomirowi Myszce, Mariuszowi Nałęckiemu oraz Pawłowi Śnitko.
Do zakończenia XVII Interdyscyplinarnego Turnieju Sportowego Burs i Internatów o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pozostały do rozegrania jeszcze zawody w koszykówce, tenisie stołowym, szachach oraz strzelectwie sportowym.