Carsharing również w Lublinie – hybrydowe samochody na minuty

Popularność carsharingu, czyli systemu współdzielenia pojazdów, rośnie. Z samochodów na minuty mogą skorzystać m.in. mieszkańcy Lublina. Firma Panek proponuje kierowcom nowoczesne samochody hybrydowe. Ile kosztuje ich wynajęcie i dlaczego warto się przekonać do carsharingu?

Carsharing – poznaj jego zalety

Idea carsharingu nie jest nowa – pierwsze wzmianki o niej pochodzą z lat 50. ubiegłego wieku. System współdzielenia samochodów osobowych przez indywidualnych użytkowników w Polsce popularnością cieszy się jednak od niedawna. Przedstawiciele firmy Panek, która oferuje samochody na minuty w Lublinie, wskazują wiele zalet carsharingu:

  • zmniejsza zakorkowanie miast,
  • przyczynia się do poprawy powietrza w miastach,
  • eliminuje problem braku miejsc parkingowych.

Kierowcy wypożyczający samochody w modelu carsharing nie muszą też pamiętać o godzinach pracy firmy udostępniającej pojazdy. Aby zarezerwować wybrane auto, wystarczy specjalna aplikacja.

Jak podróżować po Lublinie samochodem hybrydowym?

Firma Panek, która proponuje samochody na minuty w Lublinie, dysponuje nowoczesną flotą. Składa się na nią 1000 hybrydowych pojazdów marki Toyota Yaris, 100 samochodów Toyota Corolla i 10 Smartów elektrycznych. Podróżowanie każdym z wymienionych pojazdów to przyjemność, a to dlatego, że są one wyposażone m.in. w 2-strefową automatyczną klimatyzację, zestaw multimedialny, wielofunkcyjną kierownicę i kamerę cofania. Szczegóły znajdziesz na stronie: panekcs.pl/aktualnosci/carsharing-w-lublinie

Aby wynająć dowolny pojazd z oferty firmy Panek, wystarczy, że zainstalujesz dostępną w sklepach App Store i Google Play aplikację mobilną na swoim smartfonie. Po stworzeniu konta, będziesz musiał jeszcze podpiąć do niego kartę płatniczą. Gdy to zrobisz, możesz zacząć korzystać z oferty firmy Panek i wynajmować samochody na minuty w Lublinie.

Ile kosztuje samochód na minuty?

Carsharing to atrakcyjne rozwiązanie również z finansowego punktu widzenia. Utrzymanie samochodu sporo kosztuje – właściciel płaci m.in. za ubezpieczenie OC (i ewentualnie dodatkowe, np. AC), przeglądy techniczne i paliwo. Osoby wynajmujące samochody na minuty w Lublinie płacą wyłącznie za przejechane kilometry – nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z eksploatacją pojazdu.

Stawki oferowane przez firmę Panek są przy tym konkurencyjne. Przykładowo wybierając auto Toyota Corolla, użytkownik zapłaci 0,60 zł za minutę jazdy, 0,70 zł za każdy przejechany kilometr i 0,10 zł za minutę postoju. Szczegółowy cennik znajduje się na firmowej stronie firmy Panek.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here