Cenne trzy punkty Eko

ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN – SPS EKO RÓŻANKA 1:2 (1:0)
1:0 – Gałka (40 karny), 1:1 – Romaniuk (49), 1:2 – Sheliuk (51).


EKO: Polak – Prus, Jędrzejuk, Więcaszek, Bartnik, Sheliuk (62 Sztybel), Walaszek (78 Wieliczuk), Błaszczuk, Magdysz (46 Gołąb), Waniowski, Romaniuk.
Zespół z Różanki, po pechowej porażce przed tygodniem u siebie z rezerwami Górnika Łęczna, odniósł ważne wyjazdowe zwycięstwo. Na trudnym boisku w Szczebrzeszynie ciężko było grać piłką. Poczynaniami obu drużyn często rządził przypadek. Pierwsza połowa należała do gospodarzy i to oni schodzili na przerwę do szatni w lepszych nastrojach. Po faulu w polu karnym i podyktowanej jedenastce prowadzenie dla Roztocza uzyskał rutynowany Przemysław Gałka. Na nienajlepiej przygotowanej płycie boiska miejscowi nie byli w stanie przeprowadzić składnych akcji. Pod bramkę Daniela Polaka kierowali dużo górnych piłek, ale bramkarz Eko przy dośrodkowaniach grał bezbłędnie.
W drugich 45 minutach goście w dość szybkim czasie zdobyli dwa gole. Najpierw błąd bramkarza Roztocza wykorzystał Patryk Romaniuk, a kilka chwil później składną akcję Eko, przy biernej postawie obrońców gospodarzy wykończył Pavlo Sheliuk. Goście mieli jeszcze kilka okazji, jednak Kacper Waniowski, Romaniuk, Jakub Gołąb i Sheliuk nie potrafili ich wykorzystać. Nie mniej jednak wywieźli ze Szczebrzeszyna cenne trzy punkty.
W kolejnym meczu SPS Eko Różanka zmierzy się u siebie z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Początek spotkania w niedzielę 15 kwietnia o 14.00.(s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here