Chełmianie biegali w Krynicy Zdrój

W dniach 6-8 września w Krynicy Zdrój odbył się dziesiąty Tauron Festiwal Biegowy.

W zawodach, z sukcesami, wzięła udział grupa biegaczy z Chełma. Irena Paździor została mistrzynią Polski w mistrzostwach Polski masters w biegu na 10 km w kategorii kobiet 60-64, w tzw. Życiowej Dziesiątce zajęła 2 miejsce w K-60+ kobiet z czasem 0,48,59.

Rozbiegane małżeństwo Gołębiowskich pobiło rekordy życiowe zajmując: Krzysztof Gołębiowski z czasem 0.37.32 – 6 miejsce w kategorii 45-49 mężczyzn na MP Masters w biegu ulicznym na 10 km oraz w Życiowej Dziesiątce, a Barbara Gołębiowska z czasem 0.47.09 zajęła 9 miejsce w kategorii K 45-49 kobiet w MP Masters w biegu ulicznym na 10 km i Życiowej Dziesiątce, zaś w Życiowej Dziesiątce ZUS kobiet zajęła 1 miejsce. (k)