Chełmska Fabryka Sportu

Trenerzy Fabryki Sportu: Michał Sawicki, Ewa Mirzwa, Mateusz Nowicki, Natalia Nestorowicz, Kamil Mirzwa, Weronika Maleszka, Konrad Szypowski, Agnieszka Dziedzicka, Marcin Poźniak, (poza zdjęciem Kinga Chrzan, Marian Skrajnowski oraz Dawid Kijewski);

Fabryka Sportu to rodzinny klub, prowadzony przez chełmian – Kamila i Ewę Mirzwa, którzy będąc w sporcie od najmłodszych lat, swoją miłość i sportową pasję realizują prowadząc zajęcia i treningi w klubie.

Klub Fabryka Sportu budowany od podstaw etapami jest na rynku chełmskim od czterech lat. Początkowo jeszcze pod inną nazwą posiadał metraż około 120 m2, w którym odbywały się głównie zajęcia taneczne i fitnessowe. Po około roku została dodana druga sala zwiększając metraż do 250 m2, wzbogacając ofertę o sporty walki i nowe zajęcia fitness. Ponad dwa lata temu powiększono usługę o siłownię, posiadającą pierwszą w Chełmie strefę do treningu typu „CrossFit”, strefę wolnych ciężarów z innowacyjną amortyzującą podłogą gumową, strefę maszyn do treningu siłowego oraz cardio firmy LifeFitness. Po przebudowie klub zyskał dodatkowy metraż osiągając 500m2 powierzchni, co czyni go największym w mieście. Fabryka Sportu zainwestowała w jakość, siłownia została wyposażona w nowy sprzęt renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem na Polskim rynku – HES.

Co wyróżnia Fabrykę Sportu na tle innych klubów?

„Jest się czym pochwalić. Klub posiada największą różnorodność zajęć nie tylko w mieście, ale i województwie. Kto by pomyślał, że klub stworzony przez chełmian, będzie miał coś, czego nawet nie mają duże sieciowe kluby w Lublinie! Wystarczy spojrzeć na grafik Fabryki Sportu. Posiadamy zajęcia grupowe począwszy od sportów walki, poprzez typowy fitness, kończąc na zajęciach tanecznych. Jest to na dzień dzisiejszy 24 rodzaje różnych form zajęć zorganizowanych. Tę całą różnorodność klient dostaję za jedną niską cenę 99 zł miesięcznie i może korzystać ze wszystkich zajęć bez ograniczeń czasowych i ilościowych zarówno rano, jak i wieczorem!!!”
Taką różnorodność pozwala zachować wykwalifikowana kadra trenerska, w składzie, której są specjaliści od dietetyki, treningów personalnych, treningów sportów walki, fizjoterapeuci, masażyści, instruktorzy o specjalnościach fitness, taśm podwieszanych, tańca sportowego, oraz pierwszy w Chełmie certyfikowany trener CrossFit lev. 1.
– Możemy uchylić rąbka tajemnicy, że jest planowana przebudowa i powiększenie na najbliższe wakacje – zdradzają Kamil i Ewa. W tym momencie Fabryka Sportu dysponuje metrażem ponad 500 m2, jest to największy metraż w mieście, jeśli chodzi o kluby fitness. Po przebudowie będzie to prawie trzykrotność nowo otwartej siłowni w chełmskim aquaparku. Klub planuje wiele niespodzianek dla swoich stałych i nowych klientów w najwyższym standardzie – dodają.
– Zapraszamy do skorzystania z usług Fabryki Sportu siedem dni w tygodniu. Klub czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 07:00 – 22:00, w soboty w godz. 10:00 – 18:00 oraz w niedziele w godz. 10:00 – 14:00. Posiadamy bardzo atrakcyjne ceny w stosunku do oferty oraz wiele zniżek – przykładowo miesięczny karnet bez limitu wejść, można już kupić od 59 zł.

Jeżeli jeszcze nie byłeś w klubie Fabryka Sportu, zachęcamy do wycięcia kuponu promocyjnego z bieżącego wydania Nowego Tygodnia, upoważniającego do odebrania gratisowego tygodniowego karnetu open.