Co można zrobić ze starego telefonu komórkowego

fot. huawei.com

W naszym świecie telefony komórkowe już dawno stały się nie tylko środkiem komunikacji, ale także modnym dodatkiem z wieloma innymi interesującymi funkcjami. Z roku na rok rośnie wybór telefonów komórkowych, ich możliwości się poprawiają, powstają nowe modele. Ludzie je zmieniają, starając się nadążyć za innowacjami. A stare telefony komórkowe leżą w domu. Aby ich nie wyrzucić, zobaczmy, co możesz zrobić ze swojego starego telefonu komórkowego.

Korzystanie ze starego telefonu komórkowego: pomysły

Przede wszystkim nie spiesz się, aby zrobić coś wyjątkowego ze swojego starego telefonu komórkowego. Możesz być w stanie sprzedać go dość tanio. Kontakt ze sklepem, który sprzedaje używane telefony, nie przyniesie Ci tyle pieniędzy, co sprzedaż ich za pośrednictwem reklam. Faktem jest, że sklep sam ustala cenę twojego starego telefonu komórkowego i po sprzedaży poda ci tylko niewielką część.

Ale jeśli twój stary telefon komórkowy jest bardzo drogi lub nie ma sensu go sprzedawać, zobacz, co możesz zrobić ze starym telefonem komórkowym …

  • Daj babci telefon komórkowy. Nie będzie trudno nauczyć się go używać, jeśli jest stary i nie ma wielu funkcji.
  • Użyj swojego telefonu komórkowego do drugiej karty SIM.
  • Zrób puzzle. Zdemontuj stary telefon komórkowy i spróbuj go złożyć, gdy się znudzisz.
  • Zacznij zbierać stare telefony komórkowe, za kilkadziesiąt lat staną się rzadkością.
  • Jeśli Twój telefon nie jest drogi i nie ma sensu sprzedawać go za koronę, zorganizuj ze znajomymi konkurs „kto następny”. Gdzieś podobny konkurs odbył się na dużą skalę.
  • Zdobądź masażystę. Włącz tryb wibracji i gotowe!
  • Ktoś robi podsłuchy z telefonu komórkowego.

Budzik pokojowy

Czy ludzie kupują więcej budzików? Tak!

A niektóre z nich – z elastycznymi ustawieniami, prognozami pogody, planowaniem zadań itd. – kosztują dużo pieniędzy. Jednak każda nova 8i poradzi sobie z tym bez wysiłku. A jeśli zainstalujesz na swoim urządzeniu jeden z opisanych programów, żaden zwykły budzik nie dorówna Twojemu. A może nie potrzebujesz więcej funkcji, a po prostu potrzebujesz pozaziemskiego piękna? Wtedy twój wybór to Timely.

Odtwarzacz mp3

Jeśli jesteś prawdziwym melomanem i spędzasz większość dnia na słuchawkach, to powinieneś pomyśleć o zakupie specjalnego urządzenia. W końcu, jeśli używasz swojego głównego telefonu, możesz nie komunikować się do wieczora.

Wyjmij więc swoją starą Nova 8i, włóż tam większą kartę pamięci i używaj jej jako specjalistycznego odtwarzacza muzycznego.

Jest do tego mnóstwo oprogramowania, wypróbuj programy z tego. A jeśli jesteś fanem radia internetowego, to na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

kucharz

Co powinien zrobić inteligentny gadżet w kuchni?

Pomóż oczywiście gotować! W App Store znajdziesz więcej niż jeden lub dwa zbiory przepisów kulinarnych. Są takie, które reprezentują dania danej kuchni, jest wybór przepisów na produkty, są zdjęcia i filmy. Ogólnie na każdy gust w dosłownym tego słowa znaczeniu.

A jeśli wejdziesz na YouTube, znajdziesz wiele instrukcji krok po kroku, jak zademonstrować gotowanie. Znajdziesz najlepsze.

Jeśli więc chcesz smacznego i zdrowego jedzenia, możesz umieścić swój stary smartfon lub tablet w kuchni. Ponadto lepiej trzymać nowe drogie urządzenie z dala od wrzącego oleju i tłustych rąk.

Konsola do gier

Twój stary Android najprawdopodobniej nie poradzi sobie z nowoczesnymi grami ze świetną grafiką. Ale może być używany do emulowania starych urządzeń do gier i uruchamiania klasycznych gier. Wiele z nich, jak wiadomo, może dać szansę współczesnym hitom. Przygotowanie urządzenia do takiej aplikacji wcale nie jest skomplikowane, zwłaszcza jeśli tak jest.

Materiał partnera