Co się dzieje z mieszkanką Żółkiewki?

28-letnia Justyna Pąśko z gminy Żółkiewka wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Zrozpaczeni bliscy szukali jej na własną rękę, bezskutecznie. W końcu poszli na policję.

Justyna Pąśko ma 28 lat i mieszka w gminie Żółkiewka. 28 lutego 2017 r., pod nieobecność domowników wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. – Nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi – mówi Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. – Dotychczas członkowie rodziny poszukiwali jej na własną rękę. Z uwagi, że nie przyniosło to żadnego skutku, w lutym tego roku o pomoc w poszukiwaniach poprosili krasnostawskich policjantów – dodaje. Niestety i działania śledczych póki co na niewiele się zdały i tydzień temu krasnostawska policja zdecydowała o zamieszczeniu informacji o zaginionej na swojej stronie internetowej.
Rysopis Justyny Pąśko: wzrost 165 cm, sylwetka szczupła, włosy długie, proste, koloru blond, twarz okrągła, oczy piwne, nie posiada znaków szczególnych. – Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290, 997 lub 112 – dodaje Wasilewski. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here