Co słychać w klubach

We wtorek, 11 lipca, treningi wznowią piłkarze Kłosa Gmina Chełm. Podopieczni Andrzeja Krawca do nowego sezonu będą przygotowywać się na obiektach w Rożdżałowie. Szkoleniowiec szuka wzmocnień, głównie młodzieżowców. Niewykluczone, że do zespołu Kłosa trafi kilku zawodników z rocznika 1998, grających w poprzednim sezonie w drużynie juniorów starszych Chełmianki. Trener Krawiec chce, by w zespole pozostał wypożyczony na ubiegły sezon z Chełmianki Kacper Kowalski.


* * *
W czwartek 13 lipca pierwsze zajęcia odbędą piłkarze Włodawianki. Marek Drob oczekuje, że do zespołu przyjdą nowi zawodnicy. Klub przed tygodniem ogłosił casting na zawodnika Włodawianki. Zgłosiło się sporo graczy, ale na ten moment trudno powiedzieć, którzy z nich rozpoczną przygotowania z włodawskim zespołem.
* * *
Nowym szkoleniowcem Granicy Dorohusk został Marek Grzywna. W rundzie wiosennej minionego sezonu Granicę Dorohusk prowadził Arkadiusz Słomka, jako grający trener. Pomagał mu Marek Grzywna, który również występował na boisku. Arkadiusz Słomka skupi się natomiast na pracy prezesa klubu. Do Granicy najprawdopodobniej wrócą z wypożyczenia do Kłosa Gmina Chełm, Grzegorz Świderski i Alan Chmiel.
* * *
Nowym trenerem Brata Cukrownik Siennica Nadolna został Andrzej Ignaciuk, były szkoleniowiec Ruchu Izbica, a ostatnio Omegi Stary Zamość.(s)