Cztery gole Chwedoruka

Działo się sporo w sobotnio-niedzielnych meczach klasy „A”. W Siennicy Różanej miejscowy Znicz trzykrotnie wychodził na prowadzenie w meczu ze Startem/Regent Pawłów, ale ostatecznie musiał uznać wyższość gości.

W Sawinie Sawena prowadziła do przerwy z aspirującym do awansu Bugiem Hanna dwoma bramkami i nic nie zanosiło się, by przyjezdni mogli odwrócić losy meczu. Tymczasem po ostatnim gwizdku sędziego to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Gola na 3:2 zdobyli z rzutu karnego. – Niepotrzebny faul naszego obrońcy w narożniku pola karnego. Z tej akcji rywal nic nie zrobiłby – komentował po meczu Piotr Kalisio, trener Saweny. Trzy punkty zapisała na swoim koncie Włodawianka, choć przegrywała do przerwy w Bezku. Cztery gole na swoim koncie zapisał Mateusz Chwedoruk. Liderujący Agros Suchawa nie miał problemów z zainkasowaniem kompletu punktów w meczu z Hutnikiem Dubeczno, natomiast Vitrum zasłużenie pokonał Zryw Gorzków, choć to goście pierwsi strzelili gola. A oto komplet wyników 20. kolejki i strzelcy bramek:

LESZKOPOL BEZEK – WŁODAWIANKA 3:5 (3:2)

0:1 – Bornus (4), 0:2 – Chwedoruk (12), 1:2 – Sidor (21), 2:2 – Sawicki (29), 3:2 – Gdak (35), 3:3 – Chwedoruk (47), 3:4 – Chwedoruk (52), 3:5 – Chwedoruk (90+3).

ASTRA LEŚNIOWICE – PŁAWANICE KAMIEŃ 2:0 (1:0)

1:0 – Bereda (28), 2:0 – Gadzicki (64).

ZNICZ SIENNICA RÓŻANA – START/REGENT PAWŁÓW 3:4 (2:1)

1:0 – P. Mazurek (9), 1:1 – Głowacki (27), 2:1 – Giangreco (35), 2:2 – Głowacki (57), 3:2 – P. Mazurek (60), 3:3 – Sulowski (68), 3:4 – Głowacki (81).

SAWENA SAWIN – BUG HANNA 2:3 (2:0)

1:0 – Misik (9), 2:0 – Kądziela (18), 2:1 – Bojarczuk (56), 2:2 – Bojarczuk (66), 2:3 – K. Karwatiuk (90+4).

VITRUM WOLA UHRUSKA – ZRYW GORZKÓW 3:1 (1:1)

0:1 – Szymczuk (20), 1:1 – Walaszek (35), 2:1 – Młynarski (57), 3:1 – Walaszek (74).

AGROS SUCHAWA – HUTNIK DUBECZNO 2:0 (1:0)

1:0 – K. Kopczewski (21), 2:0 – K. Kopczewski (46).