Danowcy szkolili się pod okiem trenerki kadry narodowej

Do pamiątkowego zdjęcia pozują zawodniczki i zawodnicy z gr. młodszej

W sobotę odbyło się klubowe seminarium LKSW Dan Świdnik. W nowej hali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym ćwiczyło prawie 60 młodych zawodników klubu w dwóch grupach. Zajęcia poprowadziła Emilia Szabłowska, trenerka kadry narodowej kadetów w kickboxingu formuły pointfighting.


Szabłowska jako zawodniczka zdobyła srebrny i brązowy medal mistrzostw świata i tytuł wicemistrzyni Europy, wielokrotnie zwyciężała w Pucharze Świata i mistrzostwach Polski. Obecnie prowadzi w Warszawie klub Kick Ninja Academy.

Ciekawostką jest fakt, że przed rozpoczęciem kariery sportowej była m.in. uczestniczką krajowego finału konkursu Elite Model Look.

Podczas świdnickiego szkolenia odbyły się dwa bloki treningowe dla bardziej zaawansowanych zawodników oraz jeden dla młodszych.

Młodzi sportowcy, którzy już startują w zawodach, odbyli trening techniczno-taktyczny oraz sparingi sędziowane.

Danowcy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z rywalizacją sportową, w ciekawej formie poznawali zasady poruszania się i podstawowe kopnięcia.

Z trybun młodym sportowcom przyglądała się spora grupa rodziców. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy z podpisem prowadzącej.

Seminarium zorganizowano przy wsparciu Gminy Miejskiej Świdnik w ramach realizacji zadania publicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here